Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely váltás menete?

Munkahely váltás menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg is dolgozom egy elég pocsékul fizetű munkahelyen. Találtam egy sokkal jobbnak tűnőt, jó fizuval, csupa jót hallok arról a helyről ami nem mellesleg egy gyár. Jelenleg is gyárban dolgozom.Nyilván először elmennék az adott helyre felvételizni és ha felvesznek akkor másnap számolok is le a jelenlegi helyemen a picsba😄A kérdésem az, hogy az adott munkáltató tud-e várni 1 hónapot amíg a felmondási időmet töltöm a mostani melóhelyemen? Nyilván helye válogatja,tőletek elsősorban tapasztalatokat várok.Értitek nem szeretnék két szék közül a pad alá esni. Várom a tapasztalatokat. Köszi.

Bocs ha hülye a kérdésem😅



2021. jún. 6. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Munkahelye válogatja. A felvételi beszélgetéskor úgyis megkérdezik, hogy mikor tudsz kezdeni, erre én azt szoktam válaszolni, hogy 1 hónap felmondási időm van, és nem mondok fel addig, amíg nincs másik biztos hely. Ha megérti, megérti, ha nem tud várni, akkor maradsz a régi helyeden.
2021. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tud várni. Tisztában vannak ők is a szabályokkal.
2021. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szinte biztos,hogy nem fogják letöltetni veled az egy hónap felmondási időt.

Főleg egy gyárban.

Olyan embert nem szívesen fizetnek,tartanak bármilyen szinten számon,aki el akar menni.

Szóval szerintem max.annyit mondj interjún,hogy állandó munkahelyed van,ebből érteni fogják.

2021. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 én is gyárban dolgozok, mindekinek le kell dolgozni. Attól, hogy csak egy gyári munka, nem sz@rnak telibe, hogy te pótolható vagy, van helyetted száz másik. A fizettségen viszont látszik, megvonják amit csak tudnak ilyenkor.
2021. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt az állásinterjún kell megbeszélnetek de normális munkaadónak ez nem jelent problémát
2021. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ
2021. jún. 7. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!