Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Írásos ajánlat másik munkahely...

Írásos ajánlat másik munkahelyről kiváló alap egy bértárgyalásra a mostani helyen?

Figyelt kérdés

Azt akarom hogy emeljenek. Csak úgy nem fognak. De nekem van egy írásos bérajánlatom egy másik helyről amit voltaképp csak el kell fogadjak.

Ez már kiváló alap egy bértárgyalásra a mostani helyen?

Vagyis itt tényleg mondhatom, hogy ennyit kérek amit a másik hely is adna, vagy elmegyek oda?


nem biztos hogy megadják, de így legalább van alap és érv tárgyalni. egy írásos ajánlat elég jó érv, hogy nem csak a levegőbe beszélek amikor azt mondom elmegyek ha nem kapok emelést.


2021. jún. 6. 15:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég kétélű a dolog. Az a másik hely nem lenne jobb, mint a mostani? Az egy dolog, hogy ha most ezzel a trükkel sikerrel jársz, de mi a garancia arra, hogy a továbbiakban emelnek majd?
2021. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

" Az a másik hely nem lenne jobb, mint a mostani? "



Ki tudja ? majd ha ott leszek kiderül! Miért a mostani helyet se tudtam milyen míg ide nem jöttem.


"de mi a garancia arra, hogy a továbbiakban emelnek majd?"


A világon semmi. Majd akkor onnan is megyek.

Garancia az semmire sincs. Arra sincs hogy bármely cég nem dől be...


ismerősöm a nagy egekig magasztalt atombiztosnak hitt belvárosi szállodában dolgozott. azt mi érheti kérdezte bárki? Az atombiztos mondták. Hát 1902 óta létezik!

Azt jött a covid, és a nagy 1902 óta létező szálloda bezárt és mindenkinek lapát. Atombiztos..


hát ennyi.

2021. jún. 6. 15:53
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezem csak, mert hasonló szituban vagyok. Talán most sikerrel jártam és lesz béremelésem...


Pedig én csak "korszerű" fizetést szerettem volna, hogy a főnökömet idézzem.

2021. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vagy. Necces a dolog. Azt ugye tudod hogy minden dolgozó könnyen pótolható? lehet hogy mire előadod az igényed már más ül a helyeden. Ha meg nem válik be a másik munkahely akkor két szék között a padlóra esel
2021. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát hacsak nem kiválóság vagy a szakmádban és kevés a hozzad hasonló jó szakember, ezzel szerintem csak egy munkáltatói felmondást lehet elérni.

Legalábbis a legtöbb ember nem értékeli a fenyegetőzéseket, márpedig ez annak számít.

2021. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"Legalábbis a legtöbb ember nem értékeli a fenyegetőzéseket, márpedig ez annak számít."


Aha... persze. És akkor HOGY szerezzek magamnak béremelést? HOGY ha ÍGY NEM? Akkor hogy?


Várjak míg maguktól adnak? Na akkor ítéletnapig itt ülhetek.



" Ha meg nem válik be a másik munkahely akkor két szék között a padlóra esel"


ezek szerint a TE tanácsod hogy ítéletnapig üljek ezen a helyen mert máshol CSAK ROSSZABB lehet (jobb még véletlenül se..) így reszketve lapítsak itt, rettegve a váltástól? Ez lenne a tanácsod?

2021. jún. 6. 16:15
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ugy, hogy simán kérsz és elmondod az indokaidat, miért pered és miért érdemled meg. Másik munkahelyet nem kell megemliteni.
2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azt mondtam lehet hogy rosszabb lesz. De tedd meg, nekem aztán mindegy mit kezdesz magaddal, csak az a tapasztalatom az ilyet nem nagyon értékeli a munkáltató hacsak nem valami ritka tudás birtokában vagy.


Kb egy nap alatt talál mást a helyedre aki az eddigi béredért is vállalni fogja

2021. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Kb egy nap alatt talál mást a helyedre aki az eddigi béredért is vállalni fogja"


Világos. persze. Azért üres a szemben levő iroda lassan fél éve, azért hallgattak meg vagy 20 embert (de 1 se jött ide) mert 1 nap alatt találnak embert. AZért én nem sormelós vagyok.

De ha találnak is az engem már mit érdekel, én nem itt leszek. Találjanak 10et a helyemre.


Pesten szellemi munkakörbe bruttó 260-ért TOLONGANAK MAJD.

mint az látható is. AZért nem tudtak 1 helyet feltölteni fél év alatt se.

Hát a pénz az nagy úr.

2021. jún. 6. 16:26
 10/29 A kérdező kommentje:

"és miért érdemled meg“


És vajon miért érdemlem meg hm? Mi olyan „érdemem „ lehet amit a főnök nem söpör le 1 pillanat alatt az asztalról hoyg „ezt engem nem érdekel“


Áruld már el! Volt itt egy fickó aki két munkakört vitt egyszerre amit előtte 2 külön ember vitt 2 fizetésért. Ez elég érdem?

Hm? Mert a főnök szerint nem volt az. A fickó elment, most újra ketten viszik 2 bérért. A hülyének is megérte nem?

2021. jún. 6. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!