Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova lehet fordulni ilyen...

Hova lehet fordulni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

11 órányi munkavégzés után nem lettem kifizetve ( éjszakai árufeltöltés ).


A derekam beállt a 30 - 40 kg-os dobozok emelgetésétől,a többit nem is említve.


Milyen szervnél érdemes ezt jelezni, hogy nem kaptam meg a fizetésem?


1 nap után is jár.


Lipóti Pékségben azonnal kifizették a 10 órámat 1 nap után, mikor közöltem nekik, hogy nem szeretnék jönni többet.



2021. jún. 8. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Megegyeztetek, hogy minden nap kifizet vagy olvastad valahol és ezért hivatkozol erre?

Vagy felmondtál?


Viszont akkor minek szenvedsz állandóan ha mindenhol csak egy napot dolgozol? Ennek így mi értelme?


Az is lehet, hogy a főnök csalódott benned és bár nem látszott rajta de bepöccent ami miatt elfelejtett kifizetni. Én nem fordulnék ezzel semmilyen szervhez, hanem először a főnöktől követelném a pénzt.

2021. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenhol fizetnek azonnal.


Én amikor gyorsétteremben dolgoztam és felmondtam a próbaidő alatt, nem vágták hozzám azonnal a pénzt, hanem, amikor ment mindenkinek a fizu akkor küldték nekem is.


Nem lehet, hogy erről van szó?


Én is először a főnököt kérdezném, ha nem mond hasznosat akkor a gazdaságit vagy a hrt

2021. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be voltál jelentve? Mert csak akkor követelheted. Egyébként leszámolás után 5 nap van a kifizetésre.
2021. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, este bejelentett, reggel kijelentettek...de nem dolgoztathatnak ingyen.



Hát még jó, hogy nem maradok olyan helyeken, ahol teljesen más a valóság az álláshirdetésben megfogalmazottaktól, plusz a szekáló, legalja környezetről nem is beszélve, a 0 szabadnappal együtt!


Pékségben napi 12 óra egymás után 6 napig majd 1 szabadnap.


1 órás szünetet sem adták meg, amikor vizet szerettem volna inni, ùgy nézett rám a főnök, mint egy gyilkosra. Majdnem kiàjultam, a dikkmán munkatársakról nem is beszélve...

2021. jún. 9. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Munkavédelmi hatóság. Már csak a 30-40 kg-os kézi anyagmozgatás is kemény, csak ezeket bizonyítani nem egyszerű.
2021. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napi bejelentésre nem jár szabadnap.


Egyébként ne menj olyan helyre dolgozni ahová napi bejelentéssel vesznek fel. Az ilyen helyek általában nagyon alja helyek.

2021. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!