Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Női főnökkel mit lehet kezdeni?

Női főnökkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Voltam interjún, ami sikerült, tegnap voltam a hr osztályon pár papírt kitölteni...

Akkor kérdezte a nő, hogy van e kérdés , az egyik, hogy mikor kezdek, másik ki lesz a muszakvezető.


női főnököm lesz,hát én kicsit parázok

Női főnökökket nem szerettem eddig, mert a hormonok, érzelmek irányítják,sok stressz,gyomorideg,sose lehetett tudni,hogy jön be éppen a női főnök munkába, milyen lesz a hangulat.

Sokszor magánéleti otthoni veszekedést kivetítette ránk

Fagyos volt a hangulat


Jó tudom, hogy az ember dolgozni jár be nem partyzni,de sokat számít a motiváció és a hangulat.


Így is nehezen megy a beilleszkedés kicsit introvertált vagyok.


Szerintetek mit kell csinálni mondani, hogy jóba legyek a női főnökkel és a többiekkel is jól tudjak kijönni.


25N



2021. jún. 10. 01:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen


Mindenképp adok egy esélyt

Vannak kivételek


Ha mégse és nem érzem jól magam akkor még van lehetőség át kérni magam a másik csoportba

2021. jún. 10. 13:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Te mint 0 kilóméteres alkalmazott mit tudnál tenni a feletteseddel?Konkrétan semmit mert nincs mire fel beleszólnod akármibe.De még azt se tudod hogy milyen ember,soha nem is találkoztál vele.Elsőnek ismerd meg,már mindent elképzelsz az előítéleteid alapján de még semmit nem tudsz konkrétan.Simán lehet hogy ő lesz az eddigi legjobb,legnormálisabb felettesed.
2021. jún. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!