Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez vár rám mint dolgozó emberre?

Ez vár rám mint dolgozó emberre?

Figyelt kérdés

1 éve raktárban dolgozok, kommisiózóként.

Bolt rendeléseit szedjük össze egy raklapra, majd a végén fóliázás,becsomagolás.

Én nem túlzok,de minden egyes nap 20 ezer lépést teszek meg, mellette az összes termékért le kell hajolni,raklapra tenni, végén körbe fóliázni.

7-15ig dolgozok.


A nap végére olyan fáradt vagyok,hogy erőm sincs sehova se menni, semmit se bírok már csinálni,16re érek haza,18kor már alszok-5.20ig. ​

Egyszerűen nem bírom már,fáj a talpam,egy lépést se tudok már menni,zsibbad,sajog.


Az a szomorú,hogy még csak 25 éves vagyok,sokan leszolnak a családban,baráti körben, hogy szegény ahogy élek és erőltessem meg már magam. Sokszor volt,hogy lemondtam pár haveri bandázást vagy épp nem vettem fel a telefont amikor épp anya vagy valamelyik családtag hívott, kérdezik,hogy mit csinálok azt mondtam,hogy én ilyenkor már sziesztázok alszok egyet mert jólesik.

Folyton leszolnak,hogy ez nem élet,nem vagyok normális Mondtam,hogy próbálják ki azt amit én csinálok, utánna pampogjanak,aki végig tudja csinálni 1 éven keresztül minden nap ezt a munkát 140 ezerért, és nem fáj neki semmi és este 22ig fenn tud lenni,eltud menni haverokkal utána ide oda akkor annak benyalok.


Őszinten mit csináljak,hogy ne legyek fáradt,ne fájjon a talpam, tényleg ez vár rám mint dolgozó emberre,hogy már semmire nem marad időm, se energiám ?


Amúgy most mondtam fel a munkahelyemen,arra gondoltam,hogy olyan melót kéne találjak amibe nem fáradok el,nem kell emelni pakolni és sétálni,és nincsenem hétvégék.



2021. jún. 12. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
De sajnos olyan munka nem lesz ami még gyorsan foglalható. Nem veszik fel a telefont, mert most jelenleg senkit nem érdekli hogy kinek milyen munka kell. Kovid marad vagy megy ez tok mindegy az embereknek.
2021. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a munka nem neked való.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Keress olyat, amit el tudsz végezni és nem fáraszt le ennyire, nem terheli az ízületeid, izmaid.


(Én is dolgoztam másfél évig kommissiózóként. Sokat sétáltam, rengeteget emelgettem, és néha -20 C fokban kellett mindezt csinálni.

Én is váltottam és most futár vagyok. Szintén sokat kell sétálni, ki vagy téve az időjárás viszontagságainak, és 58 kilós nőként 40 kg-os dobozokat kell pakolgatni, vagy felcipelni a hatodikra.)


Valaki bírja ha ilyen melót, valaki nem. Fogadd el, hogy te egy picit fáradékonyabb vagy és keress más munkát, ami kevésbé terhelő számodra, esetleg valami irodai melót. Nincs ezzel semmi gond.


25N

2021. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vesznek fel irodába

Környéken itt csak gyárak vannak

Vendéglátós helyek pincér felszolgáló ami szintén egész napos talpalás

2021. jún. 12. 16:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátás sokkal rosszabb, mint az áruösszekészítés.

Szerintem pályázz meg egy gyárat.

2021. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon sok mindenben kipróbáltam magam

Eladó pénztáros

Vendéglátás

Fuvaros

Raktáros

Eddig egyik se jött be

2021. jún. 12. 16:35
 6/17 anonim ***** válasza:

Mert nem neked való.

A gyárban szépen el tudsz pötyögni, ha jó helyre mész, még ülőhelyet is kapsz. Egy próbát megér.


Vendéglátás, fuvar, raktár.. ezek mind olyan melók, ami fárasztó, persze hogy nem jöttek be. Ne ilyenekben gondolkodj.

2021. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Voltam gyárban is

Egész nap állni, nem bírtam az éjszakázást

Csütörtök 22 kor úgy mentem be dolgozni,hogy full vörösek voltak a szemeim és egyáltalán nem bírtam reggel délelőtt aludni

Nem tudtam átálni

Ezért 1 vagy 2 műszakot bírom csak végig csinálni

2021. jún. 12. 16:37
 8/17 A kérdező kommentje:
Itt a környéken van gyár és mind álló munka.
2021. jún. 12. 16:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Messzebb nincs más lehetőség?

Sok ember van, aki 10-15 km-nél többet nem tenne meg a melóért.

Anno volt egy munkahelyem, ami 40km-re volt otthonról (nem volt rossz, csak unalmas volt).

Nézz el messzebbre is, hátha találsz egy jót

2021. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2021. jún. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!