Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez vár rám mint dolgozó emberre?

Ez vár rám mint dolgozó emberre?

Figyelt kérdés

1 éve raktárban dolgozok, kommisiózóként.

Bolt rendeléseit szedjük össze egy raklapra, majd a végén fóliázás,becsomagolás.

Én nem túlzok,de minden egyes nap 20 ezer lépést teszek meg, mellette az összes termékért le kell hajolni,raklapra tenni, végén körbe fóliázni.

7-15ig dolgozok.


A nap végére olyan fáradt vagyok,hogy erőm sincs sehova se menni, semmit se bírok már csinálni,16re érek haza,18kor már alszok-5.20ig. ​

Egyszerűen nem bírom már,fáj a talpam,egy lépést se tudok már menni,zsibbad,sajog.


Az a szomorú,hogy még csak 25 éves vagyok,sokan leszolnak a családban,baráti körben, hogy szegény ahogy élek és erőltessem meg már magam. Sokszor volt,hogy lemondtam pár haveri bandázást vagy épp nem vettem fel a telefont amikor épp anya vagy valamelyik családtag hívott, kérdezik,hogy mit csinálok azt mondtam,hogy én ilyenkor már sziesztázok alszok egyet mert jólesik.

Folyton leszolnak,hogy ez nem élet,nem vagyok normális Mondtam,hogy próbálják ki azt amit én csinálok, utánna pampogjanak,aki végig tudja csinálni 1 éven keresztül minden nap ezt a munkát 140 ezerért, és nem fáj neki semmi és este 22ig fenn tud lenni,eltud menni haverokkal utána ide oda akkor annak benyalok.


Őszinten mit csináljak,hogy ne legyek fáradt,ne fájjon a talpam, tényleg ez vár rám mint dolgozó emberre,hogy már semmire nem marad időm, se energiám ?


Amúgy most mondtam fel a munkahelyemen,arra gondoltam,hogy olyan melót kéne találjak amibe nem fáradok el,nem kell emelni pakolni és sétálni,és nincsenem hétvégék.



2021. jún. 12. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért nem vesznek fel irodába? Adminisztrátornak, ügyintézőnek, supportosnak nem kell különösebb végzettség
2021. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Laylah ***** válasza:

Szia,


én mondjuk szobalány voltam, de volt néha olyan nap, mikor összejött a 20-24k lépés, tudom, milyen. Az átlag 12k volt, azalatt kb sosem.

Én mondjuk elég kövér voltam/vagyok, nekem sokat segített, mikor leadtam jelentős súlyt, előtte alig vártam, hogy hazaérjek és ledobjam magam, annyira fájt a lábam, aztán fél óra múlva meg alig bírtam felkelni, mert akkor meg a combtövemnél fájt és alig bírtam megállni a lábaimon. 20 kiló mínusz után jelentősen enyhült a dolog, és már csak fáradt volt a lábam nap végére, de meghalni nem akartam. Szóval, ha van rajtad túlsúly, akkor mindenképp faragj le belőle.

Ezen kívül sokgat segít a megfelelő cipő is, én ott futócipőt hordtam, de feltételezem, neked munkavédelmit kell hordanod. Abba max. talpbetétet tudsz tenni, nem sok, de a semminél több.

Kollagént is szedhetsz, ízületeknek jót tesz.

2021. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Kollagent szedek

Igen aceltalpbetetes cipő kötelező

Hát próbáltam a talpbetét,de nem lett jobb


Már itthonra vettünk, masszázs gépet, fél óráig áztatom a lábam

2021. jún. 12. 18:27
 14/17 anonim ***** válasza:

Én anno boltban dolgoztam. Az se egy leányálom. Állandóan fáradt voltam, fájt a lábam, az emberektől is teljesen elment a kedvem.

Úgy voltam vele, hogy váltok.

Tavaly sikerült is egy irodai munka.

Nem tudom mit tettem volna ha ez nem sikerül mert csomó helyre elküldtem az önéletrajzomat és alig hívtak vissza. Soha többet nem csinálok csicska melót. Főleg nem kevés pénzért. Az embernek csak az egészsége megy rá. Aztán abból a kevés fizetésből meg vásárolhatod vissza az egészséged. Hosszabb távon nem éri meg!

Kitartást. Remélem lesz valami jobb melód hamarosan.

2021. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jún. 12. 19:50
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a betanított munkák már csak ilyenek,emberi robot vagy lényegében.

Milyen szakmád van?Úgy hogy nem értesz semmihez nehéz dolgod lesz mert semmilyen komolyabb munkát nem tudsz elvállalni csak olyat amit akárki meg tudna.Ha nincs szakmád próbálkozz képzésekkel és próbáld elsajátítani interneten vagy másik munkahelyen ha összejön.

Ha csak annyit tudsz felmutatni hogy van két jól működő kezed és lábad akkor ez vár rád nagyrészt,próbálj meg szaktudást szerezni amíg nem késő

2021. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom megörültél hogy, hajolgatsz tönkre megy a hátad meg az izületeid.A munkahely dolga megcsinálni hogy, ne keljen hajolgatni.Ķülönben minden hol a földröl vennék fel a cucokat.Meg örülj hogy, elmentél majd tóloszékben élheted volna az életed mert a porc tönkre megy a gerincbe a sok hajolgatástol.De tök jó hogy, suliba meg szüleid se mondanak el ilyen dolgokat.Fogalmad sincs mekkora szerencséd volt hogy, le léptél.
2021. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!