Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a fontosabb számodra? -Job...

Mi a fontosabb számodra? -Jobb fizetés elvisehletetlen csapattal. (Gyomorideg, plusz stressz és társai.) -Kevesebb fizetés jó csapattal. (Kevesebb stressz, jobb kedv, stb.)

Figyelt kérdés

#fizetés #csapat #stressz #miafontosabb
2021. jún. 13. 08:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

Van egy sajátos munkatempóm, ami eddig mindenhol jó volt. Ha a többiek nem bírják, hát, rohadtul nem tudom sajnálni.

Ahogy az öreg roma mondja a lovára: "Vagy húz, vagy megdöglik".

Érdekes, én sokszor 7 óra alatt elintézem, amit a többiek másfél napig húznak. Csak hogy minél kevesebb időt töltsek a munkahelyen.


Az igaz, hogy abban a pillanatban, amikor kilépek a kapun, telefon kikapcs, és engem ne cseszegessen senki se.

2021. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A jobb csapatot választanám ha a kevesebb fizuból is ki lehet jönni anyagilag.
2021. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

És az én kombóm milyen ? Szar csapat szar fizetés?


Ráadásul "lejjebb adni" se lehet fizetés terén , 120 nettó ettől már hova lejjebb?

2021. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyivel kevesebb fizetés, így is el tudod érni a céljaidat? Ha nem, akkor nem kell megalkudni szerintem, hanem addig keresni, amíg találsz egy olyan helyet, ahol az embereket is szereted, és meg is becsülnek.
2021. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy hogy mennyivel kevesebb vagy több.Ha a kevés fizu minimálbér lenne jobb csapattal,a több meg 200ezer roszabb légkörrel akkor az utóbbit választanám mert minimálbérból nem lehet normálisan élni.De ha a roszabb fizetés 220ezret jelent a jobb meg 280-at akkor hosszútvra tervezve az előzőt választanám mert annyival már el kehet lenni és nem teszem magam tönkre.
2021. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#14 Jogos a kérdés. Érezhetően kevesebb fizetésről lenne szó, viszont elég ahhoz, hogy a költség magam részét fizessem, és marad is félretenni. (Csak nyilván kevesebb.) Így a célok elérhetők maradnak, max kicsit több időbe kerülne.
2021. jún. 13. 11:39
 17/26 anonim ***** válasza:
75%
A sok pénz mivel a lakáshitelt valahogy vissza kell fizetni. Inkább elviselem a hülyéket, mint +10 évig törlesszek.
2021. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17 Lehet azt fizetni kevesebből is. Tapasztalatból mondom.
2021. jún. 13. 19:37
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ilyen dilemmába voltam, jó csapat és nettó 160 ezres fizetés viszont volt lehetőségem váltani, most nettó 290-et keresek, de a társaság rossz.


Tanulság? Megtanultam az emberek véleményét leszarni + az a jó csapat is felbomlott az előző helyen, mert 160 ezerből, ha egyedül próbálsz boldogulni, az kb esélytelen.


Hiába van valahol jó csapat, ha valahol rossz a fizu, akkor előbb utóbb fel fog bomlani az a jó csapat, igazából ha a melót eltudod végezni a "rosszabb" helyen is, és csak a munkatársakkal van a baj, akkor könnyebb megtanulni leszarni a többiek véleményét, mint azt megtanulni, hogy hogyan élj meg a hónap végén 1000 forintból.


Persze ahogyan az előttem lévők mondták, nem mindegy mennyivel többet keresel. Ha 10-20-30 ezerrel többet, akkor nem feltétlen éri meg váltani, viszont ha már szemmel látható a különbség, én erősen meggondolnám.

2021. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19 Az a baj, nem olyan munkahelyről van szó, ahol van saját asztal/hely, és csak le kell sz@rni őket. Akkor persze én is ezt mondanám.

Itt össze van mindenki zárva, és folyatosan beszélni, dolgozni kell egymással.

A fizetés volt itt az egyetlen, amiért megérte volna maradni. De a lelki egészség most fontosabb volt.

2021. jún. 14. 04:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!