Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a fontosabb számodra? -Job...

Mi a fontosabb számodra? -Jobb fizetés elvisehletetlen csapattal. (Gyomorideg, plusz stressz és társai.) -Kevesebb fizetés jó csapattal. (Kevesebb stressz, jobb kedv, stb.)

Figyelt kérdés

#fizetés #csapat #stressz #miafontosabb
2021. jún. 13. 08:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18: Lehet csak nem érdemes.
2021. jún. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
14%

bárhová mész magadat viszed, ha belső egyensúlyod nincs meg akkor bárhová mész ott is szembesülni fogsz azzal ami elől menekülsz...

előbb önmagadon kell dolgozni, mi az ami miatt konfliktus van stb stb..

az új helyen is utol fog érni, mint irtam fent, hogy bárhová mész magadat viszed...

ez jellemző egy párkapcsolatra is...hiába szakitasz és majd a másik jobb lesz, mert előfordulhat, hogy a másikkal is talán ugyanaz ha nem más de ott is baj lesz egy idő után...

2021. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
#22 Nem. Ez nem így működik:D
2021. jún. 26. 10:48
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

kedves kérdező, amit irtam nem én találtam ki hanem ennél információt csatornázó ember gondolata. ...

de el kell mondanom neked, hogy bizony igaza van ...mert saját magam is megtapasztaltam... :-)


sok sikert az életben...

2021. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#24 Igen. Mert a belső egyensúlyom majd helyrehozza azt, hogy a másik kettő telitorokból üvölt. Azt is kijavítja, hogy az ügyféllel is trágár módon beszélnek. Minden mást is. Persze, ez így működik:D

(Érdekes a párkapcsolatom tökéletesen működik évek óta.)

2021. jún. 26. 19:15
 26/26 anonim ***** válasza:
Van aki úgy csinálja, hogy egy Rövid ideig dolgozik sok pénzért, de rosszabb csapattal/munkakörülmények között, de hosszútávon abszolút Nem éri meg.
2021. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!