Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A felettesem kitalált dolgokat...

A felettesem kitalált dolgokat velem kapcsolatban ami nem volt igaz , viszont úgy néz ki hogy neki hisznek , mit tehetek?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt egy félre értésünk azóta bunkó , megfelelő hangnembe sem bír hozzám szólni. Felette lévő felettessel beszéltünk és annyiban maradtunk hogy várni szeretnék hátha megbékül. Abban az ügyben és úgy állított be hogy én hazudok. Azóta ha kértem bármit utoljára hagyott, bunkó volt velem, kiabált velem. Most kiborult a bili és a felettese előtt olyanokat hazudott aminek nem volt valóságalapja. Köztük a munkámat vonta kétség alá amiről többnyire feljegyzés van a számítógépbe , bizonyítható hogy nincs igaza. Igazából kiakart rúgatni, csak a felettes nem engedte. Mint kiderült másik műszakba is átakart rakatni. Bár nem lehetne de hangfelvételt készítettem. Megfordult a fejemben hogy újra hallgatom és e szerint minden állítására bizonyítást szerzek hogy nem igaz ! Nagyon rosszúl érzem magam hogy olyanokkal vádolt meg ami nem igaz, csupán hogy elég tételt vegyem és a felettes beleegyezzen a felmondásba. Bár érezhetően nem hittek nekem, viszont nem engedélyezte a felmondásomat . Ti mit tennétek a helyembe ?
2021. jún. 14. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted hogy hangfelvetelt keszitettel.


Jol tetted hogy beszeltel a felettesevel, szerintem biztonsagban vagy.


Viszont ez nem jelenti azt, hogy kellemes hetkoznapokra szamithatsz a munkahelyen.


Ha a fonokocske nem tudott elintezni teged, akkor ugy erzi hogy felette vagy es nem kell engedelmeskednek neki.


Ettol meg frusztraltabb lesz a fonokocske egoja.


Esetleg varhatsz, hatha csillapodnak a dolgok, de meg ha kis is derulne hogy kamuzott, nem hiszem hogy ez lenyugtatna az embert, sot, megjobban keresztbe akarna tenni neked.


Nem tudsz sokat csinalni sajnos. Ha odaig fajul a helyzet akkor lehet el kell menni, de mint alkalmazott felettessel Magyarorszagon sokat nem tudsz tenni (hacsak nem kulfoldi a ceg).

2021. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!