Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan zárjam ki őt a gondolat...

Hogyan zárjam ki őt a gondolataimból?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki nagyon kedves, mint ember is,és és iszonyatosan hatással van rám a kisugárzása. Nem is tudom leírni,.... olyan igazi férfiasság árad belőle.

Nem olyan sűrűn találkozunk.

És természetesen neki van felesége,idősebb is vmennyivel.

Mostanában egyre jobban elvarázsol ha találkozunk. Emiatt mindig zavarban vagyok vele, és attól félek, észreveszi. Majd 1 éve dolgozok már a cégnél, az első naptól kezdve tetszett, de csak ennyi volt. Mostanában vagyok "rákattanva" ennyire. És tök hülyén érzem magam emiatt.


2021. jún. 15. 22:30
 1/4 anonim válasza:
61%

Kérlek, ne tegyél tönkre egy kapcsolatot.

Próbáld meg elterelni a gondolataidat róla, lehetőleg otthon se rágódj rajta. Ha a munkahelyen találkoztok, csak a megoldandó feladatra koncentrálj, ne pl. az illatát figyeld közben :D

Hidd el, egy idő után enyhülni fog az érzés, valószínűleg csak hiányzik a jelenlegi életedből egy társ.

2021. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most attól, hogy nekem tetszik az illető, miért vagyok rögtön rossz, és teszek tönkre egy kapcsolatot? Tényleg nem értem az ilyen kijelentéseket itt. Egy szóval nem írtam, olyat, hogy rámozdultam, vagy adtam bármi jelet is felé, hogy tetszik. Ráadásul neki biztos be sem jövök...


A többi részét a válaszodnak köszönöm.

2021. jún. 15. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van az új helyemen egy főnököm, aki fura kicsit néha, bár szerintem szociálisan ilyen alapból. Mondjuk én ennyire nem vagyok érte oda. :D Egyszer észrevettem, hogy pont engem nézett, egy másik alkalommal mosolyogva, és mélyen nézett a szemembe, amitől kicsit zavarba jöttem, pedig nem volt semmi. (Nem tudom elmagyarázni, miért volt kicsit zavaró)


Objektívan nézve jó pasi, jól tartja magát, de sokkal idősebb nálam, felesége, gyereke is van. Én tuti nem akarok tőle semmit, max objektíven megállapítottam magamban, hogy jó pasi ennyi idősen, de ennyi.


Én "nem engedem" magam zavarba hozni. Meg már az elején most észrevettem ezt a fura dolgot, így már könnyebb ezt megfogni. Van amikor elkapja olyan erős dolog az embert, mint téged, de tudatosan lehet kicsit kontrollálni ezt.


Ha nagyon nem megy, mert már belelovaltad magad többször képzeletben, akkor nehezebb, mert elkezdesz projektálni rá, és az már függőségi szint kb. :D Azt látod benne, amit látni akarsz. An ebből, nem lehet sztem kijönni egyhamar sokszor. De idővel ez is le fog múlni, csak ha minden nap látod, ez lehet évek is.

2021. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt párszor ilyen, és a vonzódás ellenére én sem akartam az illetőktől semmit (nem vagyok már 20 azért írtam a többesszámot). És igen, mégis zavaró amikor gyakran találkoztok. Nehigy rájöjjön mert mi lesz akkor, biztos ciki lesz vagy kellemetlen...mondjuk szerintem ha jó fej vagy agyilag is érett ember akkor nem csinál belőle ügyet ha észreveszi hiszen nem tehetsz róla. Akkor zavarná szerintem ha rámozdulnál. Nagy a különbség a kettő között.

Sajnos ha a kollégád akkor nem tudsz mit tenni, nem tudod kikerülni sem. Muszály vagy beszélgetni vele stb. Szerintem ha lesz barátod akihez vonzódsz akkor ez a mostani erzes el fog halványulni.

2021. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!