Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm ma kikezdett velem?

A főnököm ma kikezdett velem?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak kétértelmű megjegyzések, de elkönyveltem, hogy ő ilyen, így próbál vicceskedni. Ma viszont felhívott a lakására munkaügyben egy kis bor mellett majd valamikor ha ráérek. Sikerült összehoznunk egy nagyon jó projektet és ezt szeretné megünnepelni... bármit is jelentsen ez.

Egy jóképű, sármos, férfi. Ha nem a főnököm lenne és nem lenne nős, még oké is lenne, de házas férfiakkal nem kezdek és a munkát se szeretném keverni a magánélettel.

Ugyanakkor ez a valaha volt legjobb munkám. Imádom és anyagiakban is verhetetlen, így törekszem a jó viszonyra... na de ilyen áron? Hogy lehet ebből jól kijönni? Ilyenkor utálok nőnek lenni 😕

Valaki volt hasonló helyzetben? Hogyan építsem le sértődés nélkül? Mit tennétek? Nem akarok kínos helyzetbe keveredni, ugyanakkor valahol jól esik, hogy közvetlen a viszonyunk, hogy kapok teret, szabad kezet, nem akarok feszkót.


2021. jún. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sz@r helyzet, ebből elég nehéz jól kijönni. Esetleg mond meg, hogy nem szívesen engedne el a barátod így kettesben, vagy nem tudom. Tudja, hogy nincs partnered?
2021. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, sokat beszélgetünk főleg a kocsiban ügyfélhez menet, tudja, hogy nincs senkim.
2021. jún. 17. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom. Ha ennyire jól ismer még kijátszani sem tudod. Szóval jobb, ha szembesíted a tényekkel. Mert, ha mégis kikezd veled ígyis úgyis kínos lesz előbb itóbb...
2021. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De talán, ha előbb szólsz akkor kevésbé.
2021. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek meg egy ilyen randit péntekre, ne menj el, majd egész hétvégén ignoráld. Annyira valószínűleg be fog rágni, hogy többet ne hívjon, de annyira még nem, hogy kirúgjon.
2021. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha nős, akkor hogy tud felhívni a lakására? Még ha el is megy az asszony mondjuk vásárolni vagy barátnőzni, bármikor betoppanhat. Ettől nekem kicsit kamuszagú a sztori.
2021. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Több lakása van, épp ezzel foglalkozik...
2021. jún. 17. 22:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz, játszom a hülyét ameddig lehet, lakásra nagyon nem akarok vele menni... 🙄
2021. jún. 17. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd neki azt, hogy alakulóban van valakivel egy kapcsolat, talán veszi a lapot.

Vagy szándékosan öltözz úgy, hogy neki ne legyél annyira nőies, hogy kikezdjen veled, de magadnak azért még férjen bele.

2021. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól gondold meg a választ, mert nyilván nem hülye a faszi.


Ja és egy tipp: kedvesen, de HATÁROZOTTAN. Én ezt tanultam meg az elmúlt évekből. Ne tetesd a hülyét, mert még a végén ő is azt fogja csinálni, azt gondolván, hogy csak kéreted magad, aztán kénytelen leszel még határozottabban nemet mondani..


Szóval szerintem csak egyenesed. Először finoman, normálisan. Ha nem megy akkor nem finoman.

2021. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!