Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legnagyobb hiba,...

Mi volt a legnagyobb hiba, amit vétettetek a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem mondtam fel előbb.
2021. jún. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rúgtam kettőt bele azokba annak idején, akik megérdemelték volna anno. Voltam olyan naiv, hogy elhittem, soha nem fogják elfelejteni, honnan indultak.
2021. jún. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első 😂😂😂
2021. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsere csak aprosagok, rossz helyen hagytam valamit (igyekszunk rendet tartani), illetve egyszer tarhelyen hagytam egy termeket, azert kaptam irasbelit. (Raktar.)
2021. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes levelet a főnökömnek küldtem véletlenül, aki azonos nemű, úgy hogy nem vettem észre, nem is értettem, miért volt az asztalomon a felmondási papír és a felmondási időre munkavégzés alól felmentés, meg akartam beszélni, mi az oka és vissza kérdezett, hogy még megmered kérdezni? 2 hét után vettem észre, mert furcsa volt, hogy az asszony semmit nem reagált és vissza olvastam. Aztán az asszonnyal közösen mentem oda megbeszélni a bakit és végül visszavett.
2021. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondtam a főnöknek hogy bassa a csőrömet hogy minden ukrán származásu közeli rokonát felveszi és poziciókba helyezi mi meg dögöljünk meg.

De hogy sehol egy magyar szó nem hangzott el a kurfa munkahelyen kb és ez egy multi cég

Hát nyasgem elmentem onnen

2021. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, mert sose vétek hibát.., igazából sose semmiben sem. Szóval van a nem 100%os viselkedés, az pl lehet hiba. Néha nem vagyok sziperjól.
2021. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy egyáltalán jelentkeztem hozzájuk.
2021. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!