Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ágyi poloskát szedtem össze a...

Ágyi poloskát szedtem össze a munkahelyemen. Kirúghatnak,ha megtagadom az ott elvégezendő munkát?

Figyelt kérdés
Gondozónőként dolgozom és az egyik gondozottam lakása telis tele van ágyi poloskával. Voltmár nála egyszer irtás,de semmit sem ért. Mostanában észrevettem magamon csípéseket és sajnos itthonis találtam 2db ot. Hiába végzik el megint az irtást,pár hónap és visszatér. Én meg retteghetek nap mint nap. Ha megtagadom a nála való munkát,kirúghatnak?
2021. jún. 20. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az jó, akkor nincs gáz. 😃
2021. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Remélem

Csak a munkámat is féltem,hogy "munkamegtagadásnak" veszik..mert kitaláltak mindenféle védőruhát,ottis irtást,amit persze én intéztem,de nem hajlandó elfogadni..és ha elis fogadja visszatérő probléma

2021. jún. 20. 16:56
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a poloska pont nem függ össze azzal, hogy panel vagy kertes. Én panelban lakom és ki tudtam irtatni, persze nem szabad megvárni míg elszaporodik. Amúgy a védőruha aztán sokat ér. Max ha hermetikusan lezár és a táskád meg mindened is be van csomagolva ilyen cuccba. De hát így nem lehet beteget ápolni.
2021. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, de igen számít a lakástípus, mert panelban a szomszédba is átmegy, és elég csak 1 lakás, ahol nem jutnak be az irtók, a többi lakás újrafertőződik.


Itt a Gyk-n is voltak kérdések, írtak erről mások is.

2021. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!