Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs összetartás egy...

Ha nincs összetartás egy munkahelyen, kinek a feladata ezt intézni?

Figyelt kérdés
Pl: van egy egyetemista, alkalmi munkavállaló. Ő elvileg, mindenkivel jó viszonyt ápol, de amiket mások mondanak a társaikról, azt szívesen elmondja az illetékeseknek. Az a vége, hogy én ezt utálom, téged ez nem kedvel. Csak a nyáron lesz még itt, de mindenki utál, mindenkit lett az eredménye. Az önbizalom, inkább az új emberekre jellemző. Más is járt már így?
2021. jún. 21. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkié. Ezt senki nem tudja egyedül megoldani, a többiek is kellenek hozzá.
2021. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam már vagy tíz munkahelyen, de összetartás nem volt sehol sem. Mindenhol vannak, akik kedvelnek téged és akik utálnak. Ez normális. Az iskolában is ugyanez van. A munkahelyeken is ugyanez van. Nem kell ezzel semmit csinálni, egyszerűen el kell fogadni, hogy nem mindenki jön ki mindenkivel és kész.
2021. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A HR-nek, vagy a cégvezetésnek.


A fiatalok gyakrabban őszinték, de ha eddig is mindenki utált mindenkit, csak nem volt annyira nyilvános, akkor nem a tükörrel van a baj, amelyik ezt megmutatja.


Én pl senkit nem utálok a munkahelyemen, és szerintem engem sem utálnak.

2021. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy jó csapat kiutálja az oda nem illő deviáns egyedeket.
2021. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen szarkeverőket kell csak kiiktatni, mint a leírásban szereplő csajszi/fiúka.
2021. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!