Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Keressek más munkát?

Keressek más munkát?

Figyelt kérdés
4 évig dolgoztam egy cégnél, majd eljottem egy másik lehetősége miatt, ahol csak 3 hetet dolgoztam, mert nem tetszett, és másról is volt szó, mint a megbeszéltek. Utána elmentem oda dolgozni, ahol most vagyok, hogy legyen pénzem, de úgy voltam vele, hogy csak átmeneti lesz ugyis. Most vagyok itt 4 hete, de bunkók a kollégák, meg a munka sem tetszik, mivel nem értek hozzá. Ti maradnátok még pár hetet, vagy hónapot itt a helyemben, vagy keresnétet mást? Nem ciki, hogy igy nem találom a helyemet 22 évesen?
2021. jún. 23. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az jo ha olyan munkara vettek fel amihez nem is ertesz. Hogy csinaltad? En barmi munkara jelenetkezek, mindenhova minimum 5 ev tapasztalat kell.
2021. jún. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:) Ha úgy érzed nem neked való hagyd ott,de szólok bunkó emberek mindenhol vannak. Gondolom betanított munka ugye?
2021. jún. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pekka ***** válasza:
Mindenképp keress más munkahelyet! Csak addig maradj, amíg nem találsz másik állást.
2021. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress persze, ha nem érzed jól magad ott
2021. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne továbbállni és olyat találni, ahol hosszan kitarthatsz, és örömmel. Esetleg jó lenne rájönni, hogy mi a hivatásod, és annak megfelelően berendezkedni az életben. Másképp a munka sokszor csak nyűg meg szívás lesz.
2021. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ez betanitott munka, de nem érzem azt, hogy tanitananak valamit is
2021. jún. 23. 17:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem gáz, hogy próbaidő alatt ilyen gyorsan felmondok?
2021. jún. 23. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Oh, kb ennyi idősen (na jó, 24 körül), lavíroztam én is, míg megtaláltam végül a helyem.. :)


Konkrétan 4 (!) helyen mondtam fel rövid időn belül, mert nem éreztem jól magam ott. Abból 1-nél én is tudtam már az első héttől, hogy csak addig leszek míg nincs jobb.


Nem ciki, hidd el. Ne maradj ott, ha lelkileg szarul érzed magad. Borzasztó nehéz tud lenni ez az időszak, amíg az ember 2 között an, elhagyta az előzőt, de mg nem találta meg az új helyét.. Én nem bántam meg egyik helyet sem, amit ott hagytam!


Ne foglalkozz azzal, mi ciki vagy nem ciki: ha ciki sem akarod magadra erőltetni azt a helyet, ahova undorral jársz be meg gyomorgörccsel. Ráadásul ideiglenesen vállaltad be, azt írod, már előre tudtad, hogy valószínáleg nem itt fogsz megmaradni.


Én is most váltottam, tökre vártak a csapat, a főnököm is emberileg is nagyon ó ( ezért is mertem váltani), de hát kiderültek it is dolgok, én megbántam a váltás.. (széthajtás, túlórák, stressz, megvisel most engem is..)


Ciki vagy sem, ha 1-2 hónapon belül nem érzem magam otthonosabban, én váltani fogok. (Pedig már a kollégák is elkezdtek 1 hét után egyből bejelölgetni :D.. ők tényleg cukik, de fullasztó ami itt megy, és nagy a rotálódás is emiatt.. :( )


Tojd le, mi ciki meg nem ciki, a cv-dnől meg hagyd ki azt a pár hetet vagy jónapot nyugodtan, és annyi. ;) Kitartást! Lesz jobb is újra előbb-utóbb.

2021. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*bocs az elgépelésekért, nem vagyok analfabéta. Amúgy én is szeretem az állandóságot, több évig voltam az előzőn, onnan is okkal jöttem most el. Egyszer volt iylen váltós időszakom, de megviselt az is.
2021. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!