Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégám pénzt akar kölcsönkér...

Kollégám pénzt akar kölcsönkérni, de én nem akarok neki adni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egyszerre ugyanazon a szobán osztozunk, és tud rólam dolgokat amikkel bajba keverhetne. Ő olyan, aki mikor megbízható, mikor nem... Nem akarok rossz viszonyba kerülni vele, de azt sem szeretném, hogy "elfelejtse" azt a 10 ezret. Mit mondjak neki?

2021. jún. 24. 06:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor add neki oda ha nem banod hogy nem fogja visszafizetni. viszont ha most engedsz a zsarolasanak, legkozelebb 50 ezret fog kerni. mi az amit tud rolad ?
2021. jún. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
"Bèla, sajnos nem tudok kölcsönadni, nekem is hó vége van."
2021. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre ne adjál neki kölcsön. A tízes nem lesz elég és még kérni fog.


Amit tud rólad, nem is biztos, hogy bizonyítani tudja.

2021. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fsms ***** válasza:
100%

Ne adj neki semmilyen körülmények között. Ha pénzt ker, hogy tartsa a száját az jogilag bűncselekmény, zsarolásnak hívják.

Ha engedsz egyre többet fog kérni.

2021. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1: Nem így kellene itt feltenned a kérdést, mert így csak belédkötnek a helyesírás és nyelvtantrollok olyasmi válaszokkal mint "Nem, nem akarsz.", "De, akarsz." Valahogy inkább úgy: "Mit tegyek, ha a kollégám pénzt akar kölcsönkérni, de én nem akarok neki adni?"


2. Én a helyedben nem adnék. Mégis mit tud rólad? Olyan dolgot, amivel börtönbe is kerülhetsz? Ha nem, akkor tényleg le kell s**rni.

2021. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Én mindig adok 5-10 ezret az ilyen hülyéknek aztán legalább megszabadulok tőle mert úgysem adja vissza viszont ha újra kér akkor mindig tudom mutatni hogy helló hol van az utóbbi 5000?

De eddig mindig megadták.

2021. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát én meg biztos hogy nem fizetnék azért, hogy "békén hagyjanak".

Ha a csupasz nunimról lenne képe az arcommal együtt, és azzal zsarolna, akkor sem. Nyugodtan mehetne bármilyen infóval amerre akar. Vagyok annyira anyagias meg retard, hogy lekaksizzam az egészet.


Na , de annyira retard -és ezt most nem rosszindulatból írom-, mint az aki enged ilyen undorító ,alantas zsarolásnak. Ne légy már ilyen buta. Az utolsó nagyon gazdag lehet, ha 5000 ft.-ot megér neki az, hogy kockáztassa a pénzét. Az 5000 is 5000.


Viszont én ezen a napon elköltöznék onnan az fix. Ki tudja mire képes, ha erre képes...

2021. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nagyon jól keresek, ezt a pénzt meg sem érzem, de Neked adok igazat előző, jól látod.:)
2021. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Annyit mondj, hogy "Bocs, de nem adok!". Nem kell magyarázkodni.
2021. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pörögjön a diktafon, nem csak facebookot tud a telefonod haver.
2021. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!