Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is ilyen "isten átka", ha...

Más is ilyen "isten átka", ha munkáról van szó?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom tuti el vagyok átkozva. Akárhol dolgoztam mindig minden vagy nálam megy tönkre vagy fogy ki, állandóan hibázok, pedig igyekszem nagyon odafigyelni és ellenőrizni magam, de kapok 2 feladatot egyben tuti hiba lesz. Ez megy amióta beléptem a munka világába, akárhol dolgoztam mindig csinálok valamit akaratomon kívül, amivel bosszúságot okozok a főnökömnek vagy másoknak. Már nagyon el vagyok keseredve miatta, sokat sírok, mert tényleg igyekszem jól csinálni a dolgokat, de már rettentően zavar ez, és fogalmam sincs hogy lehetne ezen javítani. A munkabeli életem emiatt teljes kudarc, mert állandóan csak a lecseszéseket kapom, teljesen elvesztettem a motivációmat.

Más is van így?



#munka #hibázás #tanácstaéanság
2021. jún. 24. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van önbizalmad?

Biztos vagy abban amit csinálsz?

Kisujjból tudod a dolgok?


Ezeken kell javítani és menni fog.

Egyébként emberből vagy, hibázni meg emberi dolog.


Én is ilyen vagyok dolgokban, amikben nem vagyok biztos. Akkor valami apró hiba tuti van.

2021. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Kapkodsz, tul sok a dolgod, vagy mibol fakad? En is rontok el dolgokat, de nincs olyan problema, ami ne lenne orvosolhato (bar atomeromuben ne dolgozz). Senki sem tökéletes, csak meg kell oldani az esetleges hibakat, a felettes értesítése nelkul.
2021. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, de belerázódtam a dolgokba és azóta már elég jó vagyok. Nem kell rágörcsölni a dolgokra, hibázni mindenki hibázik, ez ilyen. Tudomásul kell venni hogy elszúrtad, figyelj oda erre jobban és ennyi. Ne görcsölj erre rá mert annál rosszabb lesz. Sokan így kezdik akik bekerülnek a munka világába, ebbe is bele kell rázódni.
2021. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz, de ez megy évek óta és nem egy munkahelyem volt már. Önbizalmam van, azzal nincs gond, át is nézem, de nem igazán köt le, igyekszem figyelni, de még olyanba is találnak hibát, amit már átnéztem. :(
2021. jún. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!