Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan őrizzen meg a motiváció...

Hogyan őrizzen meg a motivációmat a munkával kapcsolatban, ha folyamatosan jól teljesítenem, nyomni, nyomni a számítógépet kb. napi 10 órát, 90%-ban home officeban, nehéz, fejtörös, monoton pénzügyi munkáról van szó?

Figyelt kérdés

És nem aludni/mást csinálni helyette?

Szivesebben dolgoznék valami mást, ahol tőbbet lehet pl. vezetni, jönni-menni, emberekkel tárgyalni személyesen, de most nincs rá lehetőségem.


2021. márc. 24. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha lazíts, tornázz egy kicsit, vagy csak nyújtózkodj


Rendezd be az otthonod egy részét munkakörnyezetnek, én is home officeban vagyok 1 éve, és rendesen felöltözöm (legalább egy farmernadrág és póló), hogy mégsem pizsamában vagy macinaciban dolgozzak


Munka után ha van lehetőséged, menj el sétálni, futni, valami fizikai mozgást is végezz, hogy ne csak mentálisan fáradj le


Igyál sok folyadékot, nagyon fontos az agynak (és neked is).


Hirtelen ezek jutottak eszembe

2021. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én megszakítom többször a munkát, csinálok mást is, és ha emiatt elúszok, akkor este is dolgozom. De valahogy így még mindig jobb néha, mint folyamatában dolgozni.

Reggel korán kelek, és nem kezdek rögtön dolgozni, hanem sportolok előtte, sétálok, olvasok.

2021. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!