Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen 2 hét után...

Új munkahelyen 2 hét után mennyire gáz ha beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Egész hétvégén hasmenésem van és fáj a gyomrom, hulla fáradt vagyok már. Ha holnap is ez lesz akkor nincs is értelme bemennem mert nem járkálhatok ki wc-re fél óránként.
2021. jún. 27. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz, mivel erről nem tehetsz. Ilyen tünetekkel jobb, ha nem mész be. Szólj a munkáltatónak, ezen értelmes ember nem fog kiakadni.
2021. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tehetek róla csak nem akarom, hogy linknek nézzenek vagy azt gondolják, hogy hát ez már most így kezdi akkor mi lesz később, inkább rúgjuk ki meg hasonlók.
2021. jún. 27. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gaz, az elozo munkahelyemen harom nap utan egy het tappenzre mentem (influenza), a jelenlegin pedig az uj muszakvezetonek ugy mutatkoztam be (aznap kezdett nalunk), hogy egy oraval munkakezdes utan odamentem hozza, hogy rosszul vagyok, hazamennek. (Akkor is epp megfaztam, lazas lettem.) Egyik esetbol sem lett problema, normalis esetben nem itelnek el azonnal, ha aztan kesobb bizonyitasz, hogy nem vagy egy logos alak.
2021. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én minden egyes alkalommal az új munkahelyen az első pár hétben lettem beteg, pár napra totál lerobbantam.


Szerintem ez egyértelműen a stressz okozta lebetegedés, nálam legalábbis biztosan.

2021. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy gáz? Nem te választod meg, mikor leszel beteg. Ha nem tetszik a kedves főnöknek, alkalmazzon robotot.
2021. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet a problema, hogy a rutinos Hr-esek, fonokok, azt fogjak gondolni, hogy nem beteg vagy, hanem hogy egy masik munkahelyen probalkozol. Mert a dolgozok igy szoktak kiprobalni egyszerre 2 munkahelyet, annelkul hogy az elsot elveszitenek, a masikrol meg le maradnanak.
2021. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a rutinos főnökök, hr macuskák biztosítsanak olyan munkahelyeket és fizetést, hogy ne kelljen 2 hét után lelépni!!
2021. jún. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!