Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem oltatom be magam...

Ha nem oltatom be magam korona ellen, nem vesznek fel közmunkára sem?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne vennének? Nem kötelező beadatni, és mivel nem olyan területen dolgoznál, ahol elvárható az oltás, ezért nem is kötelezhetnek rá.
2021. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotelezhet ra egyik munkaado sem.
2021. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Bárcsak úgy lenne... De EU jog szerint nem érhet hátrányos megkülönböztetés egy hülyét sem.


De igazándiból nem is értem a kérdésedet. Valamennyire azért eszes vagy... sikerült leírnod helyesen egy mondatot. Mit akarsz te közmunkán?? Oda csak degeneráltak mennek, akik még ennyire se képesek. Neked normál állásban van a helyed!


Tessék elmenni gyárba legalább! Keress munkaerőközvetítőket! Nettó 2-300 ezer, plusz szállást is adnak. Külföldön mégjobb.

2021. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
#2: Barátnőm egy multinál dolgozik irodában. Azon a részlegen már csak ő nincs beoltva, ezért miatta mindenkinek maszkban kellett ülnie. A főnöke többször figyelmeztette, hogy jó lenne ha beoltatná magát. Múlt héten rávette magát a regisztrációra mert megunta a munkatársaktól is a folyamatos alázást. De nem hívták még oltásra. Szóval ennyit arról, hogy ki mire kötelezhet.
2021. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
4, most erre mit mondjak? Hulye a főnök. Ne legyen igazam, de majd az oltottak par even belul szembesulnek vele, hogy ez nem mas, mint egy jol kitalalt nepirtas. Hormonzavar,meddoseg,tudofibrozis, szivizomgyulladas, leukemia es tarsai lepnek fel. Az oltassal nem megvedeni akarnak sajnos. En legalabbis igy gondolom. Nem vagyok beoltva, es nem is leszek egy kiserleti fazisban levo oltassal, es lam, semmi bajom.
2021. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Tényleg hülye meg a többi munkatársa is. Baràtnőm se akarja beoltatni magát. Bízik benne, hogy meglesz az 5,5 millió oltott és addig nem hívják oltásra.

Mondjuk nem értem miért kellett lepontozni a válaszom. Valós történetet írtam. Ezt sem szabad itt.

2021. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 és azt áruld már el hogy csinálják hogy pár mililiter anyagnak amit 2 szer adtak be évekkel később olyan hatása lesz hogy emberek milliárdjai halnak majd bele? LOL
2021. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!