Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van-e esély arra, hogy a...

Van-e esély arra, hogy a helyzet javuljon, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a munkahelyemen, akivel jól kijövünk. Dolgoztunk is együtt. Ő átkerült másik részlegre. De ugyanúgy egy műszakban vagyunk. Mindig viccelődtünk egymással. Múltkor mondta, hogy kedvel, jó fej srácnak tart. Ez kölcsönös. Kicsit távolságtartóbb lett. Az elmúlt pár napban nem beszéltünk semmit. Az érhető, hogy van dolga. Próbáltam őt elhívni kirándulni, pár napja. Azt felelte, hogy nem tud velem eljönni. Ràkérdeztem, hogy mi a baj, mert furának tűnik. Azt felelte, hogy nincs semmi baj, csak nincs kedve senkivel sem beszélgetni. Ma van a születésnapja. Azt sem tudom, hogy írjak-e neki. Megbeszéltük azt is régebben, ha valamelyiküknek beszélgetni van kedve, akkor nyugodtan kereshetjük egymást.
2021. jún. 29. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, de én ideiglenesen hagynám. Elmondta, hogy nincs kedve senkivel sem beszélni, te nyitottál. Ha majd úgy érzi, tudja hogy nyithat feléd, és neki kell.
2021. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma csak köszöntsd föl, de ne kezdeményezz beszélgetést.
2021. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Simán köszöntsd fel és ennyi. Ha Ő úgy érzi hogy beszélgetni támad kedve akkor beszélget ha nem akkor nem. Elmondta hogy nincs kedve, ennyi nem kell ezen rágódni. Lehet történt vele valami ami miatt most ilyen hangulata van, és nem akar még róla beszélni, van ilyen.

Ha szeretnéd hogy a jó viszony megmaradjon egyenlőre tartsd tiszteletben amit kért és ennyi.

Szülinapja alkalmából köszöntsd fel annak biztosan fog örülni, de többet ne tegyél egyenlőre. Ha beszélgetni támad kedve úgy is keresni fog.

2021. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!