Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MIért gondolja mindenki azt...

MIért gondolja mindenki azt hogy normális ha a munkáltató túlhajtja az embert?

Figyelt kérdés

Nem lázadnak tűrnek, sokan még védik is a céget , pedig úgy bánnak a fizikai munkát végzőkkel mint a szeméttel. 8 órán át talpon kell lenni , hajtani kell szusszanni nincs idő a szüneten és a wc-n kivül. HA nincs munkád épp beállítanak másoz mert "nem lehet megállni"

NIncs ember a legtöbben pár nap után otthagyják mert embertelenek a körülmények , de a munkáltató nem néz magába vagy változtat a hozzáállásán, inkább toborzoz napiszinten. Volt aki pár óra után fel is adta 1. nap mert nem bírja a szalagot. De a munkálató nem jön rá hogy nem a víz a hülye. Foytonos emberhiány van, előbb utóbb csőd lesza vége mert a pár ottlévőre egyre nagyobb nyomás nehezedik az újak meg lépnek le, az ottlévők közül is már sokan fel akarnak mondani vagy számolnak is le.



2021. júl. 1. 21:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
de beleszámítandó
2021. júl. 1. 21:31
 12/28 A kérdező kommentje:
akár az egészet táppénzen tölthetné.. ez a törvény
2021. júl. 1. 21:32
 13/28 A kérdező kommentje:
nem tudom megszívja - e vagy rosszabbul jár -e de kirúgatja magát 3 nap nem megy be és elküldik. legalábbis ezt tervezi. már ő is menne kézzel lábbal.
2021. júl. 1. 21:33
 14/28 A kérdező kommentje:
nem írom le melyik cég , mert nagyon jó a híre és elég sokan veszik igénybe a szolgáltatást. talán még olvassák is páran onnak akérdést, de ha látnátok azt a képmutatást. mosolygó ember a plakáton mosolyogva végzi a feladatot amit te éppen csak elvégzel időre szussanni nincs időd jön az új adag.
2021. júl. 1. 21:36
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Na látod, te is birka vagy, észre sem veszed...

Nem írodki a cég nevét, mert sokan szeretik. Na és? Kit érdekel, ha mocskos szarházi rabszolgatartók? Hát mejen is csődbe az ilyen!

2021. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
új vagyok ott nem akarom hogy kiderüljön, hogy én nyomtam fel őket. Sajnos hiába névtelen odlal könnyen rámismerne az aki ott dolgozik.
2021. júl. 1. 21:45
 17/28 A kérdező kommentje:
pert meg nem vállalok. jönnének a csilliós ügyvédjeikkel és kimagyaráznák.. de egy névtelen bejelentés talán.
2021. júl. 1. 21:46
 18/28 A kérdező kommentje:

mindjárt megyek, reggel kezdek de ezt még leírom.

Nem is magam miatt haragszom én elmegyek úgyis. De dűhít hogy ezt megtehetik valakivel és menne ő is el , de nem tud mert nem talál mást és nem teheti meg hogy hónapokig állást keressen.

2021. júl. 1. 22:06
 19/28 anonim ***** válasza:
55%
4# a kést úgy hívják hogy éhezés és hajléktalanság
2021. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
És mégis miből ismernének rád? Semmi személyeset nem írsz magasról.
2021. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!