Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha oda telefonalok hogy, nem...

Ha oda telefonalok hogy, nem tudok be menni leszámolni mert nem tartozkodok otthon, akkor mit tudnak csinálni?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgoztam viszont megmondom oszinten nem akarok soha tobbet oda be menni, nincs erom be menni oda leszamolni, legszovesebben maradnek el fogom magam sirni de nincs mas valasztasom mint eljonni onnan.

Ha felhivom a muszakvezetot hogy nem tartozkodok otthon de le szeretnek szamolni csak nem tudok be menni mert mar masik munkahelyem van pl Balatonon akkor ok mit fognak csinalni?

Leszamoltatnak igaz? Csak azt nem tudom ilyenkor mit irnak a papirra

Szerintetetk?


2021. júl. 4. 13:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam, ezért az van a papíromon, hogy kirúgtak. Nem izgat, úgyis letagadom mindenhol ezt a munkahelyet.
2021. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk én próbaidő alatt számoltam le. Utolsó voltam.
2021. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nekem ez mar nem probaido

En nem szarom le sajnos, kesobb suerintem ugyis vissza megyek

2021. júl. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!