Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan közöljem szépen a...

Hogyan közöljem szépen a főnökkel, hogy a 8 óra munka, az nem 8 óra folyamatos munka?

Figyelt kérdés

El kell számolni az idővel és 8 órára kell kijönnie az órának,tehát a feladatokkal eltöltött idő = 8 óra


Szerintem ez hülyeség, szerintem egy irodában sem marad bent senki, mert jaj 10-20 perc pisi,kaki szünet volt, meg beszélgettünk kicsit meg stb :D


2021. júl. 5. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a szüneteket számold bele egy adott munkafolyamatba, és sz.arni bele. tehát mondjuk programot írtál 60 percig, de kimentél 15 perc szünetre, akkor írj be 75 percet, és kész...
2021. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Kötelező amúgy is 30 perc szünetet LEGALÁBB 30 PERC SZÜNETET adnia minden munkadónak a munkásainak, hogy kajálhassanak nyugodtan! Ezt a főnidnek üzenem. Egyébként meg tehetsz bejelentést erről. Amúgy mennyi a nettó órabéred? Mert lehet sokat keresel és sajnálja kiadni azt a plusz perceket, amit te mellékhelyiségben töltesz el nem?
2021. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el WC-re,ebédelni ahogy akarsz,én ezt csinálnám,van annyi önbecsülésem hogy nem hagyom magam rabszolgának nézni.Ha baja van vele akkor ez van,ne hagyd magad kibasználni ilyen szinten
2021. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem akarlak elkeseríteni de legtöbb helyen a szüneteket ledolgozzák vagy pedig levonják. Miért fizetnének azért hogy a rötyin tolod a kábelt? Ennyi erővel be is kölrözhetsz a wcre és elücsöröghetsz ott is.
2021. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Wc-n is lehet gondolkodni egy adott feladaton. Én szoktam is. A szellemi munka nem olyan, mint a fizikai.
2021. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én csak arra a "feladatra" koncentrálok a WC-n, ami miatt ott vagyok. :-)))
2021. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a munkaközi és ebédszüncsiket ledolgoztatják azt a durva 30 vagy 40 percet a gázabb helyeken. / mert 30 perc alatt meg lehet váltani a világot némelyik cég szerint🙂/ a normális helyeken meg azt nézik kész van e a feladat tök mindegy h az 8 vagy 6 vagy 5 órában van meg. Meg legyen ez a lényeg s nem az h hany percet eszel iszol, mosdón vagy stb. Nem robotok vagyunk meg gályarabok hanem emberek akik komfortosan szeretnék érezni magukat a munkahelyükön. Ahol a minimális emberbaráti feltételeket sem adják meg onnan el kell jönni.
2021. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!