Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fognak még hívni vajon a...

Fognak még hívni vajon a munkaügyben?

Figyelt kérdés

Szóval HÉTFŐN személyes megbeszélésen voltam a munkával kapcsolatban.

Kedvesek voltak,minden tudnivalót elmondtak a munkát illetően.

(Egyébként tudják,hogy nincs tapasztalatom az adott munkakörben) de azt mondták könnyű megtanulni.

Ez lehet nem fontos, de azért leírom 19 vagyok,és nem diákmunkáról van szó.

Végül odaadtam az önéletrajzom és mondták hogy ezen a héten mindenképp hívnak.

Eddig nem hívtak még kicsit kezdek kétségbeesni,hogy mivan ha mégsem kellek😅

Viszont az üzlet hétvégén is nyitva van de azért mégiscsak ma kéne hívniuk vagy lehetséges, hogy csak hétvégén fognak?


2021. júl. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megjósolni. Lehet, hogy hívnak délután, az is lehet, hogy közbejött valami és csak jövő héten. Ha tippelni kéne, akkor viszont azt mondanám, hogy felvettek mást és már nem fognak hívni.
2021. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajna manapság már az is kellemes fejlemény ha egy cég szól hogy nem te kellesz. Sok helyről még automatikus köszi mégse emailt se kaptam
2021. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oké,hát kíváncsi leszek.

De nekem is az az érzésem,hogy nem kellek:(

2021. júl. 9. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ez a hajó elment.
2021. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meglátod, nekem is volt így hogy a következő hét elejére csúszott. Ha jövő keddig sem hívnak, akkor ennyi.
2021. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább hívd őket te!
2021. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket te, érdeklődj. Ha leràznak, akkor ennyi, ez elúszott. Majd lesz más.
2021. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok látom sokan el vagytok keseredve.

Ha jó kommunikációs készséggel rendelkeztek szóban valamint írásban és hajlandóak lennétek értékesíteni kérlek írjatok nekem. Az ország bármely részéről jelentkezhetsz bemutatkozást kérek nagyjából szakmailag hol dolgoztál, most dolgozol-e stb. A munka online viszont néha egy kicsit mobilisnak kell lenni. Ha rád esett a választásom mindent részletesen elmondok előljáróban csak ennyit.

A lehetőség adott.

2021. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!