Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha mentálisan...

Mit csináljak, ha mentálisan nem bírom már a munkát, kezdek szétesni?

Figyelt kérdés
Rengeteget kell dolgoznom, napi 12 óra, vagy több. Nem fizikai munka, hanem szellemi. Fizetés nem túl nagy (140e) ahhoz képest. Rengeteg stressz ér, estére úgy megyek haza, hogy fuldoklom, fáradt vagyok, nem bírom. Hétvége sem mindig szabad. Folyamatosan koncentrálnom kell, figyelnem kell. Nincs időm magamra, 0 szabadidőm van, így telik a nyár. Fekszek, kelek, és dolgozom. Hogy szeressem meg így a munkámat, ha ennek semmi értelme?

2021. júl. 10. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj szabit, kicsit pihenj, menj el karriertanácsadóhoz, coach-hoz, kérj tanácsot tőlük.
2021. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ezt sehogy. Válts munkahelyet.
2021. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amint lehetőséged nyílik válts.

Nem normális napi 12 óráért csupán 140 ezret fizetni. Abban sem vagyok biztos, hogy ez egyáltalán legális.

Viszont ezt te kell tudd. Te érzed, hogy mi a legjobb a számodra.

2021. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel, pihenj egy kicsit, és menj máshova. Ez szánalmas fizetés, és ehhez képest nagyon sokat dolgozol, semmiképp nem maradnék a helyedben.
2021. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Merjél váltani munkahelyet, hidd el megéri!


Mivel kimerült vagy, valószínűleg szükséged lesz vitaminokra, nyomelemekre, hogy hamarabb visszanyerd az energiádat. Ha én érzem szétszórtnak magam, akkor elsősorban vas vagy magnézium pótlásba kezdek bele és beszokott válni.


Valami hatékony stresszkezelő stratégiát dolgoz ki magadnak, pl. kellő mennyiségű sporttal le lehet vezetni a feszültséget, vagy ami neked testhezálló, ezt majd kitapasztalod

2021. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meglehetősen jó fizetést kaptam hasonló leterhelő munkahelyen, amit most hagytam ott.


Szerintem a depresszió, a “megfulladok” érzés (ismerős), a nincs szabadidőm nem éri meg, a lelki egyensúlyom a legfontosabb.

2021. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

En ezert pihenek a munkahelyen havi 10 napot, brutto 380-ert.


20 napban meg meg tobbet pihenek, kutyazok, olvasok, filmezek, elegedett vagyok.

2021. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb döntése volt, hogy váltottam. Biztatlak erre, ne készítsd ki az idegrendszered!! Aludni kell, és legalább ennyire fontos az énidő is. Hajrá! ;) :) A váltást, akár tanulásra is értem.
2021. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!