Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek a hibája ha egy munkahel...

Kinek a hibája ha egy munkahelyen kb mindenki gyűlöl mindenkit, vannak 2-3 fős klikkek, ezek egymás popóját nyalják és mindenki mást gyűlölnek?

Figyelt kérdés

Kinek a vétke felelőssége ha egy munkahelyen ilyen a légkör?

Kinek a dolga tenni ellene?


Azért nem volt mindig ilyen a hely, és nem is 1 nap alatt lett ilyen!


Aki új , az nem látja ezt mert eleve ilyen légkörbe kerül bele.

de aki száz éve itt van, az látta a "mélyrepülést"


2021. júl. 12. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez megy. Azon a részen, ahol én vagyok, 13an vagyunk nők. Ez nem akar azzal lenni, inkább elmegy szabira 😃 itt is 2 banda van, megy a háborúzás, pletykálás, kavarás. Nem tudom, mire jó ez. Kevesen vagyunk, tök jól ellehetnénk.
2021. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

1-es vagyok... ☺️

A főnök dolga lenne szerintem. Nálunk látta az egészet, ahogy kialakul. Akkor kellett volna tenni ezért. Vagy talán még most is. Nem mindig ugyanazokat ugyanoda ugyanazzal, hanem cserélgetni.

2021. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A főnöknek nem dolga lenne kivágni az egész tyúkólat és újakat felvenni?
2021. júl. 12. 09:09
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Főnök hibája.
2021. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Hiába vesz fel újakat, akkor is ez lenne. Főleg a nők. Egymás popóját nyalják, ha valaki kimegy, akkor ki kell beszélni, visszajön, nyalják tovább, stb .
2021. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
akkor vegyen fel pasikat.mondjuk papírt nyálazni bruttó 180-ért nem sok pasi jön majd el. Főleg nem Pesten.
2021. júl. 12. 09:14
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha lennének pasik, akkor meg azért menne a harc 😃 ki a csinosabb, ki kivel flörtöl. Nálunk is van 1-2 pasi, akik segitenek cipekedni. Egy csaj (45 körül) teljesen odavan, ha valamelyik ránéz. Utána órákig mondogatja, hogy flörtölt és megszerzi. Igaz van felesége, de sebaj. 😃
2021. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

A főnök nem tudja rávenni az embereket arra, hogy szeressék egymást. Ez vagy kialakul, vagy nem. A főnök segíthet a konfliktusok civilizált mederben tartásában, de csodára nem képes.

A legtöbb munkahelyen kialakulnak ilyen klikkek, de ez még mindig jobb, mintha mindenki rászáll egyvalakire.

2021. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%
A vezetőség meg az egész politikai-gazdasági rendszer hibája vagy jelenlegi állapota, mindegy,van akiket ez nem zavar, minél magasabban vannak a ranglétrán annál kevésbé(nem csak Magyaországon...).
2021. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kifejezetten a felső vezetés generálja, olyan plusz dolgokat megengedve egyik-másik kollégának (akik még így is állandóan siránkoznak), hogy csak lesünk, és nem lehet rájuk csúnyán nézni, rosszat gondolni, mert az a szemét, aki nem látja, hogy ők mennyire jó emberek, és kollégák...
2021. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!