Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok dönteni, váltsak...

Nem tudok dönteni, váltsak munkahelyet?

Figyelt kérdés

A jelenlegi helyen dolgozom 8 éve, tiszta, egyműszakos munka, de nagyon monoton. Ugyanaz megy mindig. A kollégák között is van, akivel nem lehet kijönni, frusztrál kicsit a helyzet. Itt már tudok mindent, nincs nagy kihívás semmiben. Ja és nagyon korán kell kelni.


A másik hely mozgalmasabb lenne, autózni kellene helyek közt, mindig máshol dolgozni, de az is csak 8 órás munka lenne. Félek váltani az a baj.


2021. júl. 18. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A második izgibb,én azt választanám.
2021. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végülis csak lényegi kérdésekről nem esetett szó, pénz, munkarend, bejárás, munka jellegének részetei, terhelés stb stb.

Olyanokról már félve kérdezek, mint szakmai előrelépés, karrier stb.

2021. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pénz kicsivel több az új helyen, munkarend ugyanaz, csak később kezdek, később végzek, de 8 óra. Itt 7 éve nincs karrier és előre lépés, ott nem tudom mi lesz. Ide busszal járok, ott lenne cégautó. A mostani sem kemény fizikai munka, az új szintén nem lenne az. Sőt, lehet még könnyebb..
2021. júl. 18. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, hogy miért hezitálsz, válts szerintem, ezek alapján az új meló jobbnak tűnik
2021. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félek az ismeretlentől, beilleszkedéstől..
2021. júl. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!