Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 60 kg alatti "férfi" sorstársa...

60 kg alatti "férfi" sorstársaim? Ti milyen végzettséggel és milyen munkakörben dolgoztok?

Figyelt kérdés

Nyilván baromi kevés ilyen vékony "férfi" él Magyarországon, de én pl. 28 vagyok, 51 kg és szerencsére diplomás irodai munkakörben dolgozom, de ez sem stabil és lehet egyszer váltani kényszerülök valami mást csinálni, új szakmát tanulni.


Vékony emberként pedig nem akarok olyan közegben dolgozni, ahol napi szinten lelki/fizikai abúzusnak lehetek kitéve. Ezért várnék válaszokat tőletek, hogy ti milyen végzettséggel, mit dolgoztok és milyen a munkahelyi légkör rátok nézve?



2021. júl. 18. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
* nőként
2021. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen voltam kb. 48 kilós és vasutas szerettem volna lenni (mozdonyvezető)


Vasutasok (nem tudom, mv-k voltak-e) beszéltek le róla, akikkel egyszer-egyszer a kocsiban együtt utaztam a középiskolás évek vége felé. "Öcsém vékony vagy hozzá, oda kell az erőnlét, jót akarunk neked", stb-stb... A legjobb az volt, amikor azt mondta: "A mozdonyvezetők 50 éves korukra infarktust kapnak és aztán már csak odalent jönnek-mennek." :D


Lehet, viccesen hangzik, de nem vicc, ezt így mondta a fickó kereken 20 évvel ezelőtt.


Na, a kilóhoz visszatérve: most vagyok 82 kiló 38 évesen. Ha húsz éve tudtam volna, hogy azért idővel szedek majd magamra... (Ja, a magasságom amúgy 180 centi).


Amúgy nem voltam/vagyok beteges, annak idején is, hiába voltam egy "lepkefing", mégis nagyon szerettem utazni, bringázni, túrázni, mindenfélét. Meg azért ma is szeretek, de jórészt autóban "élek".


De a fentiek miatt máshová sodort az élet, de belül azért sokszor morfondírozok, hogy végül is hogy lett volna jobb.

2021. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Exem nagyon nagyon vékony, kb elfújja a szél. Edzőnek, és masszőrnek tanul.
2021. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
162 cm 52 kilós nő vagyok azt gondolom elég jó erőnlétben🙂személyi edző vagyok. Napi szinten súlyokat pakolok. S emellett számos más fizikai egyéb háztartási s házkörüli munkát. Nőként elmondhatom h sokszorosát bírom az átlag nő társaimhoz képest a fizikai terhelésnek. Nem értem mi a problémád? En is 60 alatt vok,igaz nő vagyok. Sztem a testsúly nem zárja ki az erőnlétet🙂esetleg mondjuk növelnéd az állóképességedet nem lenne gond h kicsit megerőltesd magad.
2021. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Látod kérdező, inkább BMI-t írj...
2021. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12 vagyok. Valahogy éreztem, hogy feles értékű lesz a válaszom.


Hihetetlennek tűnik, mégis így alakult, ahogy leírtam. De hogy miért pont velem?...

2021. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!