Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezekután visszamennétek az...

Ezekután visszamennétek az előző munkahelyre?

Figyelt kérdés

Négy éve dolgozom egy logisztikai cégnél, kezdetben kamionsofőr voltam, az utóbbi másfél éve viszont raktáros. A lányom szültetése miatt dontöttem a raktár mellett, mert így sokkal több időt tudok a családommal tölteni. Annó másfél éve mikor bejelentettem a cégnél, hogy abbagyom a kamionozást próbáltak rábeszélni, hogy maradjak, de kiálltam az elhatározás mellett. Végül sikerült legalább annyiban meggyőzniük, hogy maradjak a cégnél, és állják a villástargonca engedélyt.

Most sofőrhiány van, és ismét ki akartak küldeni spanyolországba egy 4hetes kanyarra, amit visszautasítottam. Ezt egy heves vita követte a főnökkel, szerinte pofátlan és hálátlan vagyok, mert csak egy egszeri 4hetes alkalomról van szó, és ennyit megtehetnék azokután, hogy kifizette a targoncás sulit. Végül pénteken felmondtam, és azóta találtam más munkát, egy picivel kevesebb fizetésért, ahol jövőhéten kellene kezdjek.

Csakhogy ezután régi főnököm is hívott, hogy menjek vissza, de mondtam, hogy már találtam más munkahelyet. Erre felajánlott egy egyszeri 50ezres bónuszt is, és megigérte, hogy soha nem fog kamionozásra kényszeríteni.



2021. júl. 26. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az egyszeri bonusz semmire sem eleg, foleg ha gyereknevelesrol van szo. Fix emelessel mennek csak vissza.
2021. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges összeg, egyébként, ha eddig sem vette figyelembe ezután sem fogja
2021. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feltételekkel nem mennék vissza csak megfelelő fizuemeléssel.
2021. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol van sofőrhiány? Mert úgy tudom, hogy nincs, csak tapasztalt sofőr hiány van. Magamon veszem észre. Na mindegy, ez csak kijött.


Nem mennék vissza, sőt ha ilyet mondott még a targi okj árát is orra alá vágtam volna. Az ilyenekkel nem foglalkoznék.. és ezért sem találok melót a kamionozásban + kezdő vagyok. :D

2021. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri! Júdás pénz.


Én nem mennék. Hálátlansággal vádolni, mikor nem te kérted a targoncási melót, ők könyörögtek neked. És már ledolgoztad a vizsga árát, semmivel se tartozol nekik. Aztán jó hogy nem mentél bele a kiküldetésbe, mert aztán majd jöttek volna újból és újból, hogy na még ezt az egyet... Soha nem lett volna vége.


Xarban vannak, ők is érzik, de amint rendbe jönnek létszámügyileg, azonnal a torkodnak esnek, mert azért nem felejtik el, hogy te "elárultad" őket.

2021. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan olyan hogyha elmentél volna akkor rádtukmálják a kamionozást így vagy úgy.Ha visszamentél volna két hét múlva ugyanez lenne,egyszer 50ezer meg semmi,mégha havi 50 lett volna akkor meg lehetett volna gondolni de így szerintem jól döntöttél.
2021. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bebizonyította sztem ez az ember, hogy az ígéretének mennyit lehet hinni. 1xi 50e bónusz meg kb. lófütyi. Ha tényleg annyira kellesz, akkor egy tartós emelést kellett volna ajánlania.
2021. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél.

Ne hagyd magadat,légy kemény mert az élet sajnos nem mindig habostorta.

2021. aug. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!