Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamennétek régi munkahelyr...

Visszamennétek régi munkahelyre ha úgy érzitek ott a helyetek?

Figyelt kérdés
Volt egy kisbolt ahol dolgoztam évekkel ezelőtt, ott voltam sok ideig de suli miatt el jöttem, hogy tovább járhassak iskolába. Utána évek múlva megpróbáltam visszamenni és felvettek de úgy éreztem csak hátráltatom őket, akkor megvoltam zavarodva sok mindennel, szóval volt, hogy kihagytam itt időszakokat és visszavettek végül mert szerettem őket és én is őket. Viszont most úgy váltunk el, hogy én mondtam más munkahelyre mennék de ezt nem gondoltam át viszont sosem haragban. Nagyon hiányzik a hely és a kollégák, a napi rutin. Kissé megváltozott a bolt az zavart be nagyon,meg elején mikor először visszavett máshogy kezeltek engem de lehet csak beképzeltem. de most ha felvenne ismét soha nem hagynám ott szerintem, mert ott találtam meg a hivatásom. Azóta pár új arcot is láttam ott így megváltozott lehet a csapat de páran szerintem még vannak a régiből és a főnök persze. Eddig nem is mertem oda lemenni vásárolni se nehogy összefussak velük és kérdezgessenek, hogy milyen a munka stb mert egy ideje nem dolgozom és akkor is csak próbanapra mentem el de bánom, hogy eljöttem. Tudom így eléggé labilisnak találhat mindenki más de valamiért ők mégis visszavettek, meg láttam néha régebbi arcokat is talán visszavett akiket régen láttam, pedig pár dolgot elszúrtam annó de sok jó emléket is hagytam ott. Ma elmentem azért lemenni bevásárolni, de régiek közül nem láttam senkit ott épp így megkérdezni se tudtam sőt az újaktól se mertem. Viszont megpróbálnám megint, hátha megajándékozna ezzel is a sors mert nem véletlen egyik munkahely se jött be nálam csak ez és valamiért ide húz a szívem ráadásul közel van hozzám. Ezt nem egy komoly munkahelyként képzeljétek inkább családi vállalkozás de nem olyan amikről itt rémsztorikat írogatnak. Elején elszúrtam a dolgokat, de most ha visszavennének ugyanúgy teljesítenék mint régen évekkel ezelőtt amikor már profin ment a dolog, lehet nem adtam magamnak elég időt a megszokásra és hamar megfutamodtam. Ti visszamennétek régebbi munkahelyetekre ha úgy érzitek ott a helyetek, szerettétek, meg hátha visszavennének? Mondták igaz, hogy lehet 3x nem venne vissza de azóta eltelt kis idő meg láttam hirdetésüket is keresnek pont arra jelentkezőt így hátha mégis meggondolná magát és én is bizonyítanék.Máshol nem szerettek ennyire mint itt és ez az is bizonyítja, hogy akárhányszor kellett munka visszavettek.

2021. ápr. 30. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint nem vennélek vissza.
2021. ápr. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.nem kérdeztem ilyesmit szerintem hogy te visszavennél e vagy sem :)
2021. ápr. 30. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán visszamennék, de az nem egy falusi vegyesbolt lenne, ami mindenhol van ezer, hanem olyan hely, ahol ismerem a rendszereket, szervezetet stb.
2021. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyit megtehetnél hogy egy kicsit más stílusban írod meg a napi többszáz kamukérdésed, mert ez így nagyon átlátszó ;))) Rögtön rá lehet ismerni.
2021. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!