Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen kevés a dolgozók...

Miért ilyen kevés a dolgozók önbizalma a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Most láttam egy korábbi hirdetést, ami diákoknak szól, egy napra, ami 8 órás munkát vesz igénybe, fizettek nettó 10.000 Ft-ot. Nálunk, a 10.000 Ft, max. a hónap dolgozója jutalmat jelenti, amit az idősebb korosztályt képviselői is úgy gondolják, hogy megérdemelnek. Tehát, egy diák, kap egy napért annyit, az idősek meg 20 év alatt, szereztek annyi tapasztalatot, hogy havi szinten egyszer levigyék. Ezért lehet az emberek között sűrűn versengés? Mit gondoltok?
2021. aug. 10. 14:16
 1/3 A kérdező kommentje:
*elvigyék
2021. aug. 10. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyeken ahol jellemző a ,,szürke foglalkoztatás" azaz, hogy van diák, alkalmi, rehabos, -néha rabok is-, ott rendszerint a dolgozóknak nincsen önbecsülése sem, kisebbségi komplexustól szenvednek és borzasztó irigyek bármire is, lehet az a SEMMI is...
2021. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi helyünk én 2 szakirányú diplomával lassan 20 éve a pályán, kapok 150 nettót. felelősséggel.

diákmelós nulla tudással nulla végzettséggel nulla felelősséggel kapja a 160-170-et kézbe /hó,


Én 20 év után 2 diplomával nem érek annyit a cégnek mint aki ma esett be nulla papírral az utcáról.

2021. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!