Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz a pénztáros munka?

Mennyire nehéz a pénztáros munka?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem bolti eladóként sok helyre és szeretnék valahol elhelyezkedni.

Van bolti eladós tapasztalatom de ott nem kellett nekem a pénztárba állnom így kicsit félek tőle. Mert tök nyugis munka volt igazából. Persze megmutatták és akkor érdekes egyáltalán nem paráztam, nem bénáztam sőt ott gondolkodtam hogy min féltem ezen ennyire, persze amíg nem alakult ki sor. De ott se fagytam le, de most így az otthon töltött idő alatt egyre többet parázok azon, hogy tényleg képes leszek e pénztárkodni. Félek, hogy rosszul adok vissza vagy túl lassan adom oda a visszajárót és ezért szólni fognak a vevők, vagy maga a pénztárgépben miket kell megnyomni stb...nem állandó pénztárosnak megyek, de ez is a feladatok közé tartozik. Hogy tudom leküzdeni majd ezt a félelmet ott helyben? Meg ugye vannak a péksütik amiknek kódja van (ha nem ilyen vonalkódos cikket kell rá tenni) azokat is megkell jegyezni. Bár mindeképp eladónak mennék ismét, mert szeretném tovább folytatni amit elkezdtem és új helyen érvényesülni, sajnos csak pakolás meg ilyen bolti munkákat nem találok szinte, bánom is hogy akkor leléptem...mikor boltban dolgoztam mindig csodáltam hogy tudják ennyire nyomni a pénztáros részt, mintha már rutin lenne nekik, nekem is egyszer meglesz ez a rutin?



2021. aug. 21. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert rutinbol nyomjak, van akinek eleg par het gyakorlas, es mindent tud, van aki meg sose fogja megjegyezni a dolgokat... Visszaadasnal beirod az osszeget amit kapsz, es akkor tuti nem teveszted el. Ne parazz. Ha meg sor alakul ki, akkor is arra az egy vevore koncentralj, aki epoen soron van, a tobbiek majd varnak turelmesen, inkabb legyel lassabb az elejen, minthogy hibazz, es annak a kikeveresevel elmegy jo par perc is akar,aztan megint all a sor.
2021. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!