Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz egy pénztáros/á...

Mennyire nehéz egy pénztáros/árufeltöltő munka egy multinál?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egyetem mellett szeretném részmunkaidőben kipróbálni a kasszás/árufeltöltő munkát, de kicsit tartok tőle, hogy mennyire nehéz. Leginkább a kasszás részétől, ahol pénzzel kell bánni. Mi történik pl. akkor, ha a nap végén sok mínuszt csináltam?



Aki hasonló munkakörökben dolgozik/dolgozott, leírná kb. hogy nézett ki egy napja, mennyire volt nehéz?


Köszönöm előre!


2017. aug. 17. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé közeli hozzátartozóm tapasztalatai:

Amikor felvették, fűt-fát, meg a nagy diófát megígérték neki.

Napi szinten készült ki fizikailag, - a dereka megnyekkent, a legkülönfélébb pozitúrákban kellett fizikai erőt kifejtenie és a keze kisebesedett a ládák által kifejtett súrlódásoktól, - természetesen védőeszközök nélkül, (ahogy multiéknál úgy általában szokás).

Filléreskedő elszámolás - fizetés alkalmával.

Többnyire nők töltik be ezt a munkakört (is), ahol magától értetődően érvényes, hogy ha két embernél több dolgozik, ott már megy a "kibeszélő show", - könyékig kotorásznak egymás zsebében és magánéletében. A szabadságod csak papíron a sajátod, - lényegében azt tesz veled a multi, amit éppen az úriszeszélye diktál. Betegállomány szóba sem jöhet, - automatikusan az utcára tesznek a legkülönfélébb indokokkal (próbaidő alatt legalábbis ez van). Szociálisan nem rugalasak. A kialkudott munkakörrel köszönőviszonyba nem került, - hónapokig használták ugráltatható bérrabszolgaként.

Jó munkát!

2017. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okádék , egy fizetésért 3-5 munkafeladat a tied , időre kapkodva . A hiány a tied természetesen . Előfordul az is hogy a műszakvezető hiányt talál mert azt ő vette ki zsebbe de te fizeted ki ... Külföldön ez is jó , de itt moslék az egész amire épül .
2017. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak miután kiírtam vettem észre, hogy elfelejtettem megemlíteni: Ausztriáról lenne szó. Itt azért úgy nem zsákmányolják ki az embert, nem olyan vészes a helyzet. Ezért leginkább a konkrét feladatkör érdekelne:

Mit csinál konkrétan egy árufeltöltő, mit egy pénztáros a vonalkódok lehúzásán kívül,

mennyire nehéz megtanulni a pénzvisszaadást,

egy pénztáros maga végzi e este az elszámolást stb.?



Köszönöm előre!

2017. aug. 17. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiirja a gép, h mennyit kell visszaadni. 18 éves diákok és 60 éves nyugdij előttiek is vannak nálunk. Néha megesik hiány, sőt többlet is, de 1000 ft felett ritkán, általában pár tiz vagy száz ft. Egy egyetemistának nem hinném h gondot okozna az ilyen betanulása.
2017. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!