Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezdhetnék újra tiszta...

Hogy kezdhetnék újra tiszta lappal új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Szóval igaz évekkel ezelőtt volt, de úgy érzem amiatt nehezebben kezdej új munkába mert a régi emlékek aggasztanak. Közben voltam suliban is így kevésbé agyaltam rajta. Végső soron én voltam a hibás.

Elején nagyon furának találtam hogy egyből olyan munkahelyen vagyok ahol vásárlók vannak, nehezen értettem meg a feladatokat, mást csináltam mint amit a tanítom mondott mert nem értettem és a másik az könnyebb volt, na már itt hibáztam az első napon. Utána nehezen találtam fel magam, ha egyedül kellett feladatokat találnom. Később többször próbálkoztam hogy felmondok és ennyi de sokáig megtartottak mert látták hogy tudok ott fejlődni.

És ez sikerült is mivel a vége fele egyre jobb lettem, a főnökök is többször megdícsértek, már rám bízták a boltot is ha elmentek stb...sajnálom hogy elmentem de kellett a környezet változás és sulizhattam még. Nos itt az is volt gond hogy kicsit félek az emberketől és ezért is akartam elmenni.

De most szeretnék újra ilyen területen dolgozni mivel a vége fele nagyon tetszett és belejöttem persze akkor is voltak ingások de már javítottam a dolgon. Sőt még az is volt hogy kb egy köpésre laktam de sokat késtem és ezt nem kedvelték nyilván de többször elaludtam...

Szóval ezeket szeretném az új munkahelyemen elkerülni és tiszta lappal indítani. Ekkor még teljesen kezdő voltam és még nem volt gond ha nincs tapasztalatom benne, már van sajnos és így gondolom máshogy veszik a kezdőket is bár lehet ugyanúgy betanítanának. És ez volt az első munkahelyem, nem sokáig voltam sehol szinte 1 évnél tovább és ezeken szeretnék változtatni. Szeretnék egy munkahelyen megmaradni több évet legalább.

Kereskedelemben vagyok egyébként, élelmiszerüzletekben keresek lehetőségeket.

Attól is félek hogy ha találok egy új helyet akkor az nem lesz már olyan érdekes, új mint az első ahol szinte minden új volt és kihívásokkkal teli.

Mihez kezdjek magammal hogy ezeket elkerüljem? Ezért is félek egy ideje elindulni munkát keresni mivel megesznek a gondolatok.

Szeretnék maximalista lenni, olyan akire nem lehet panasz és munkájával elégedettek a főnökök főleg ennyi itthon lét után (covid)...

Minden tippet, tanácsot és hozzászólást elfogadok. Aki hasolnó területen dolgozik esetleg az is nyugodtan írhat olyat ami szerinte hasznos!



2021. aug. 21. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem zippelsz az irományodon, akkor a lőtéri kutya sem fog válaszra méltatni!
2021. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!