Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kevés nyugodt munkával járó...

Kevés nyugodt munkával járó munkahely hosszabb egészségesebb életet ad?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy nagyon nyugodt munkahelyem van, munkaidőt sokszor el lehet csalni, nincs sok munka, viszonylag nyugodt munkát végzek... viszont valóban kevés a fizetés 210 ezer nettó.

Jelenleg éppen kijövök belőle, anyagi dolgokon nem idegeskedem, igaz nagyon sok pluszra nincs pénz. Sokan mondták váltsak, jobb fizetés stb. miatt, de ez így nem egészségesebb?


2021. aug. 22. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Én szét stresszelem magam és 1 perc pihenőm sincs 240e nettóért.. (és még a munkaidőt se tudom elcsalni) Szívesen cserélek veled.
2021. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem is nyugodt munkahelyem van, munkaidőt el lehet csalni, ha kész van a munka senkit sem érdekel hogy 6 vagy 8 órát ülsz ott. Full nyugodt, légkondis irodai környezet, senki nem lát rá a laptopomra mit csinálok, jó fej kollégák. Persze a látszatra azért odafigyelek, de ritkán dolgozom le a 8 órát ténylegesen, mások se teszik. Cserébe hétvégén néha vannak ad hoc jelleggel kisebb melók, amikre nincs pofám túlórát beíirni de még így is bőven belefér.


A bérem nekem sem 300-350 nettó, de több mint a kérdezőé, viszont a világért se cserélném el semmire jelenleg. Nekem fontos az hogy ne stresszeljem szét az agyam meg ne üljek ott látástól vakulásig 86 másik emberrel egy szobában, mondjuk 300-as fizuért. Fontosabb a nyugalom és a lelki béke. (29/F)

2021. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

2-es vagyok, szóval kérdésedre a válasz, szerintem ne válts, becsüld meg, mert kevés a nyugis munkahely.


Ha plusz pénzre van szükséged, esetleg vállalj kisebb melót másodállásban, mert ugye időt úgy tűnik tudnál szakítani rá.


De persze te tudod, én a helyedben tuti nem valtanék, csak ha olyan lehetőség adódik, ami kihagyhatatlan, élveznéd csinalni és még jövedelmezőbb is.

2021. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló, bár csak nettó 200 ezret keresek.

És attól függetlenül hogy nyugis én nem vagyok vele elégedett...olyan fölöslegesnek érzem, és a másodállás is csak akkor éri meg ha valami olyan amit szeretsz, hasznos és jó vagy benne.

2021. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs nyugodt munkahelyen, idegbeteg mindenki, így én is. Egész nap stresszel az egész cég, hogy meglegyen a napi, heti, havi, negyedéves árbevétel amit a befektetők követelnek, ami teljesíthetetlen. Ellenben 350 nettó a fizu, néha bónuszokkal 400 feletti, a 13. havi két részletben, így akkor 500 körüli. Ez jól hangzik, de érzem magamon, hogy teljesen felemészt és kisz*r ez az egész, mintha éveket öregednék rövid időn belül, de ebben a tetves országban vagy kidobsz 3 gyereket vagy programozó leszel, ellenkező esetben minden forintért le kell hajolni..


Na, ebből levonhatod a konzekvenciát. :)

2021. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom kevésnek egy ilyen semmirevaló munkáért a 210-et. Konkrétan jobban keresel, mint egynémely kollégám, akiknek stresszes és felelős állásuk van.


Én magam rettenetesen unnám magam egy idő után. Jobban szeretem, ha szépen mennek a dolgok az én tempómban, nem zavarnak közben a baromságaikkal a többiek, mert annál számomra nincs idegesítőbb, amikor belemerülök valamibe és rámtötik az ajtót a felesleges hülyeségeikkel. Ha kitölti a munka az időmet, akkor szinte repül a munkaidő.

2021. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!