Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkoznál legszíveseb...

Mivel foglalkoznál legszívesebben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 00:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Állatrendőr vagy filmkészítő
2021. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Autóversenyzés.
2021. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%

Egy építőipari cég tulajdonosa lennék, akinek már csak annyi lenne a dolga, hogy elmenjen a helyszínekre felvállalni a munkát, meg az embereit ellenőrizze néha. Amúgy egész évben kocsikàznék, nyaralnék, jól érezném magamat. Nyaranta vízimentő lennék a Balatonon, és ennyi. Élném az életemet a közepesen nagy családi házamban a Balatonnàl, meg számolnàm a pénzemet. Tetszene.

Jelenleg ezen vagyok, ezt akarom elérni.

Második verzió, ami soha nem fog bekövetkezni: Pilóta lennék utasszállító repülőgépen.

2021. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
81%

8#-as vagyok,

Felsoroltatok egy rakat földtől nemigazán elrugaszkodott dolgot, de feltételezem többségetek nem azt csinállja... nos én 14 éves korom óta azt csinálom egyszerű kis szqkmám képében amit szeretek, ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy ti miért nem? Azért nem írtatok olyan lehetettlen dolgokat? Mint pl asztronauta... az nyílván nem lehet akárki.

2021. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

3#-as vagyok (rendezvényszervezős válasz)

A kérdésedre válaszolva, én például azért nem csinálom az álommunkámat, mert még tanuló vagyok, de ha végzek az iskolával, nagyon szeretném megvalósítani a terveimet :)

Egyébként szerencsés vagy, hogy azzal foglalkozhatsz, amit szeretsz is, további jó munkát! :)

2021. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
És most ki mivel foglalkozik az állam helyett?
2021. aug. 26. 23:04
 17/49 anonim ***** válasza:
25%

Segítek embereknek megoldani a gondjaikat.

Érdekel az emberi természet,viselkedés stb.

Nem olyan wannabe stílusban,nem olyan én mindent tudok stílusban mint a pszichológusnak készülők ego boostolt 99%-a.

2021. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

14, én vagyok a 13-as, mint írtam én jelenleg azon vagyok, hogy elérjem az első verziót, amit írtam. Jelenleg mellékàllàsban a szakmában dolgozom, van is szakirányú építőipari végzettségem, élvezem.

Pilóta meg már nem lesz belőlem, mert az eü alkalmassàgin nem felelnék meg(gerincferdülés, rossz szem), ezen felül a képzés is megfizethetetlen egy átlagembernek.

16, én jelenleg biztonsági őr vagyok, elég sokat dolgozom, és elég mozgalmas helyen vagyok, nem ücsörgős, dögunalmas meló. Ezelőtt úszómester voltam. Van mellékàllàsom is, mint írtam építőiparban ténykedek.

2021. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

14# vagyok újra.

Gyerekkori haverjaim közül 3an vannak akik álmaikban sem gondolták volna, hogy milyen foglalkozásuk lesz, az egyikük hajókra csinált jogsit, mi meg röhögtük, milyen hajót akar vezetni székesfehérváron :)

Hát ma Ibizán hajóskapitány egy cégnél ahol yachtokat lehet bérelni, amin ő van, az 23000 euró/nap...


A másik ő középsulis osztálytárs volt, csak a testével foglalkozott mindig, és kicsit kreol a bőre, ő ma öltönymodell Dubai -ban,


A harmadik pedig Fluor Tomika.

2021. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
92%
Spiritualitást, önismeretet, világismeretet oktatnék.
2021. szept. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!