Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkoznál legszíveseb...

Mivel foglalkoznál legszívesebben?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 00:29
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
60%

27. Először pénz kell,mert kvára nincs idő semmire.

Ezért kéne h megkeressen az ukrán maffia,mert itthon nincs mit keresni sem...

2021. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyerekes hozzáállással sajnos nem is lesz.
2021. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
81%
Pénz nélkül hogy akarsz bármihez is kezdeni?Gyerekes...
2021. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
87%

10 évvel ezelőtt kaptam egy jotanácsot, fogjak egy 10ezrest, és csináljak belőle 100.000ret, ha erre képes vagyok, akkor bármire, fél évembe tellett, de megcsináltam, és ráéreztem az ízére is. Megteremtettem magamnak az egzisztenciámat. De ahhoz, hogy tudd mit kell megvenned, hogy aztán azt többért eladhasd, óhatattlanul érteni kell valamihez.


De amíg csak a duzzogás megy, hogy pénz kéne, de tenni nem akarok érte, hát addig nem is lesz.

2021. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
18%

Na megint egy marketinges.

Had találjam ki,ennyi volt a regisztrációs díj?

Tisztítószert adtál el telefonon? :D

Mesélj már kérlek...

2021. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon le leszek pontozva, mert ezen az oldalon az az ideális, ha valaki szeret munkahelyen dolgozni.



Legszívesebben felébrednék 7-kor, 9 óra alvás után. Kikelnék az ágyból 7:20-7:30 között.

Reggeli, locsolás a konyhakertben, kutyázás, rendrakás, főzés délelőtt. Ha olyan kedvem van, írás, ha olyan, blogolás, ha olyan rajzolás, horgolás.

Ebéd után szintén rendrakás, házimunka, kert, ha kell, befőzés/sütés, "emésztés" után sport.

Hazajön a férjem, vacsora, beszélgetés, közös programok, néha én-idő egymás mellett.


Néha ügyintézés a városban, barátokkal találkozás.

Sok interneten olvasgatás arról, ami éppen érdekel, akár tudományos témákban.



28N

2021. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

35#

Ha érdekel nem vettem semmi mást csak törött és ázott mobilokat majd a kettő variációiból csináltam jó mobilokat... így a legszarabb telefontól a jobb felé haladva, fél év alatt meglett a 100.000... utána jöttem rá, hogy sík hülyr vagyok, mert csak benzint kellett volna vennem és házalnom fűnyírással... utána ezt csináltam, így jött össze komolyabb fűkaszákra és fűnyíró traktorra... ezekkrl már székesfehérvári ipari parkokban házaltam, kicsivel később már 5alkalmazottal nyírtam a füvet több gyár területén, ezután dinnyébe fektettem, és többhelyen árultam, majd eper.

Utána nyitottam székesfehérváron, várpalotán és velenceitó körül töb helyen is zöldségeseket... később pedig elkezdtem behozni autókat németből. Mostanra pedig házakat vásárolok és ujítok tatok fel egy állandó brigáddal, majd adom el.

2021. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd, bankár és hasonló.
2021. okt. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Orvos lennék. De sajnos nincs hozzá jó eszem és kitartásom tanulni.
2021. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

görkoris futár lennék :D


Nagy a mozgásigényem. Hiába a talpaló munka, nem elégít ki ha csak a négy fal között teszem. Biciklizni utálok, korizni imádok.


Amiért mégsem ezt csinálom: Kis hazánkban nem adottak az útviszonyok. Korira a gyalogos kresz vonatkozik, a járdák állapota siralmas még a fővárosban is. Beton alá nőtt gyökerek, felpúposodott részek, darabokban lévő beton. Ezeket nem viszi át a kis kerék. Gond még az akadálymentesítés hiánya: Van aluljáró aminek csak egyik oldala akadálymentesített, a másik lépcső. Minden ilyen helyen le kéne venni a korit. (De ez még hagyján, én leveszem, de a tolószékes mit csinál?) Járdaszegélyeknél is, ahol nincs kialakítva a lejáró ott én leugratok. Ez hamar kinyírja a korit, ha napi nyolc órában csinálnám.


A filmekben olyan jól néznek ki és el tudom képzelni hogy valóban léteznek olyan városokban ahol tudnak normális utakat/járdákat építeni. De nem szeretném külföldön keresni a boldogságot, sok minden köt ide.

2021. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!