Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakmai Interjúztató a válaszo...

Szakmai Interjúztató a válaszomnál a száját harapja egymás után folyamatosan, megnyalja miközben az ujjával támasztja a fejét és közben intenzíven néz, az miért van? :D

Figyelt kérdés

A válaszom/magyarázatom jó volt és profi, meg is lepődött.


De az intenzív nézés közben és szájharapdálástól már zavarba jöttem és konkrétan többször el kellett vennem a szemkontaktus miközben magyaráztam.


A szájharapás lehet az is a testbeszéd szerint mikor vissza kell tartania valamit amit mondana és inkább ráharap valaki a szájára, ami így is volt végülis, mert utána egyből mondta az elismerését és kérdezett erről. Mintha ráizgult volna a szakmai részre komolyan :DD


2021. aug. 26. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%
#8- én nem fiú vagyok. Nem arra értettem az önbizalomhiányt, hogy kitalálod, hogy tetszel valakinek, hanem arra, hogy ilyen apró dolgokon fennakadsz és megér neked ez a szituáció egy kérdést. Valamiféle visszaigazolást vársz, hogy növeld a válaszokkal az önbizalmad, csak hát a gyk közösség pont nem ilyen.
2021. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, én azt mondom, hogy egy ilyen interjúztató még mindig jobb, mint ha egy vallatás lenne az interjú.
2021. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11. Iehet benne valami, hogy miért foglalkozok vele.. mostanában tényleg nem voltam a top-on. Figyelek rá, köszi a visszajelzést! :)
2021. aug. 27. 13:43
 14/17 A kérdező kommentje:

Egyébként rájöttem, hogy egyszerűen piszkálta ezzel a fantáziámat, ezért érdekelt. :D


Nyilván jól esik az embernek a hasonló visszajelzés, de úgy néz ki sikerült felhívnia magára az én figyelmemet is. :)

2021. szept. 18. 14:46
 15/17 anonim ***** válasza:
64%

S azóta is ezen pörögsz?😂


Visszahivtak amugy?

2021. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem azóta is. :D De sokszor pörgetek vissza reakciókat, vagy nézem kívülről a viselkedéseket amúgy, nem csak ezt. Ez lehet másnak furcsa, de nekem nem, engem érdekel a pszichológia is alapból, a testbeszéd és viselkedés is, és több dolgon el tudok merengeni csak úgy. :) 2-3 hétig szoktam rájuk gondolni, ha ritkán van ilyen, aztán elmúlik a hasonló, amikor észreveszem ha bejön valaki és lehetne belőle valami.


Igen, mehettem volna oda. de végül máshova mentem inkább. :)

2021. szept. 18. 15:06
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is csinálom ezt, nem fura sztem😂 Nekem is önelemzés.
2021. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!