Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kínos így elkezdeni a munkát?

Kínos így elkezdeni a munkát?

Figyelt kérdés

Felvettek banki területre, aminek nagyon örülök hisz többfordulós volt az interjú. Viszont kicsit kínosnak érzem, hogy egy nem rendezett hitelkártya tartozás miatt a munkabér letiltásos papírral a kezemben kellene náluk elkezdenem dolgozni.


Valószínűleg kifognak nézni, arra alapozva hogy aki a saját pénzügyeit ilyen szarul kezeli az hogyan dolgozhat ilyen területen? Vagy csak én izgulok rá erre?



2021. aug. 26. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont nem fog érdekelni senkit :D

Gondolom nem milliós tartozásról van szó

2021. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sajat dolgaidat mindig nehezebb kezelni, mint masoket, nem tudtad? Kivulallokent masnak (mondjuk egy tanacsado teruleten) nyilvan nem mondod, hogy persze, vegyen fel a minimalberes fizujara 1,5 millio ft szemelyi kolcsont, kell az a hatalmas uj TV... Ja de :)
2021. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak a pénzügyesek tudják majd, senki más rajtuk kívül, ők meg nem adhatnak ki ilyen szenzitív infót. Másrészt meg nem tudhatják, hogy pontosan miből adódik a letiltás, önhibádon kívüli dologról van-e szó esetleg.
2021. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem. Dolgoztam bankban, pont ilyen emberke van szükségük. A legtöbb bankban ki van adva, hogy hetente milyen termékeket kell értékesíteniük a munkatársaknak, jobb ha nem értik, hogy mit adnak el. Nincs szükségük pénzügyileg tudatos emberekre a bankoknak, mert azok visszakérdeznek vagy nem olyan jó szájízzel tudnak értékesíteni, mint akiknek fogalmuk sincs, hogy mit ajánlanak az ügyfeleknek.

Így történt az ismerősi körömben is, biztosítással kombinált devizahitelt adott el a banki munkatárs (óvónői végzettséggel), mellesleg nagy lelkesedéssel.

Másrészt, majd a saját munkahelyednek leszel idővel adósa, hitelekkel. Nem elég, hogy a munkahelyhez láncolnak majd, ha nincs megtakarításod úgysem lépsz ki. Másrészt a kamatokat is rajtad keresik majd meg.

2021. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kínosnak nem kínos de vannak olyan területek ahol kizart hogy ezzel ott dolgozz de gondolom akkor azt előre mondtak volna uh nyugi.
2021. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak én izgulsz rá. Ott kezdődik, hogy ez egy multi. Ezt nem fogják sem a feletteseid sem a kollégáid tudni, csak max az, akin átmegy a papírod a Hr/pénzügyön. De őt is pont annyira fogja érdekelni.
2021. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!