Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miért zsarolás ha fizetés...

Az miért zsarolás ha fizetés nélküli szabi ki nem adása után felmondok és így mégis kiadják?

Figyelt kérdés

Kértem fizetés nélküli szabit. Nem kaptam. Nem mondtam hogy fel fogok mondani ha nem kapok, csak simán pár nappal a nemleges válasz után felmondtam.

Erre a főnök hepciáskodva közölte hogy na jó ha ennyire fontos megkapod a fizetetlent.

A felmondást meg simán széttéptük.


Most azt hallom a hátam mögött, hogy a főnök szerint én őt megzsaroltam a felmondással.

Miért és mikor zsaroltam meg?


2021. aug. 27. 06:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell azt kimondani. Tudtak volna pótolni? Mert ha igen akkor biztos azt mondták volna, hogy menj, nem fogsz hiányozni. Kényszerhelyzetbe hozni valakit tképpen nem zsarolás, de olyasmi.
2021. aug. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"Tudtak volna pótolni?"


Jajjaj. ki ne derüljön hogy PÓTOLHATATLAN VAGYOK mert akkor megkérdezem miért 140 a nettóm!!

2021. aug. 27. 06:54
 3/18 A kérdező kommentje:

Tudtak volna pótolni. Új emberrel bármikor. Csak az nem jön el nettó 140-ért. de itt Pesten még tán 240-ért se.

Ennyi.

2021. aug. 27. 06:55
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
#3: Tehát nem tudtak volna pótolni.
2021. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szard le, hogy mit gondol. A te életed fontosabb
2021. aug. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha már ennyire alul vagz fizetve, én fizetésemelést is kértem volna ott helyben. 😀
2021. aug. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Haha, belegázoltál a lelkivilágába :D Jól tetted, érezze csak hogy az alkalmazottaknak is van önérzetük.

Én azért mondtam fel mert bejött egy új megrendelés amit nem akartam teljesíteni, mert annyira elvtelen és undorító lett volna. Engem is elhordtak mindennek, azt is fölajánlották végül, hogy jó, kihagynak a projektből. Csak nekem addigra már volt egy állásajánlatom.

2021. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Igy iskolakezdés előtt gondolom nem szivesen engedtek volna el az alapitványi iskolából.
2021. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 qkker1 ***** válasza:
64%
Bazsika bekeményített!
2021. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért megy az a szöveg, hogy ezzel zsaroltad? Mert széttéptétek a felmondást. Viszont ezt a kártyát már kijátszottad, legközelebb már tényleg menj el.
2021. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!