Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az miért zsarolás ha fizetés...

Az miért zsarolás ha fizetés nélküli szabi ki nem adása után felmondok és így mégis kiadják?

Figyelt kérdés

Kértem fizetés nélküli szabit. Nem kaptam. Nem mondtam hogy fel fogok mondani ha nem kapok, csak simán pár nappal a nemleges válasz után felmondtam.

Erre a főnök hepciáskodva közölte hogy na jó ha ennyire fontos megkapod a fizetetlent.

A felmondást meg simán széttéptük.


Most azt hallom a hátam mögött, hogy a főnök szerint én őt megzsaroltam a felmondással.

Miért és mikor zsaroltam meg?


2021. aug. 27. 06:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Viszont ezt a kártyát már kijátszottad, legközelebb már tényleg menj el.“


Ha nem kaptam volna meg a fizetetlent most is elmentem volna. A felmondás átadásra került, ezen nincs mit magyarázni.

2021. aug. 27. 10:14
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha te mondasz fel Bazsika, akkor nincs végkielégítés ám :)
2021. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
De mivel semmissé tetted a felmondást, segget csináltál a szádból. akkor lettél volna tökös gyerek, ha amikor a főnököd eléd áll, hogy akkor mehetsz fizetetlenre, ha azt mondod, hogy most már mindegy, gondolkodott volna előre.
2021. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 qkker1 ***** válasza:

"akkor lettél volna tökös gyerek,"


Bazsika és a tökösség?


Évek óta itt nyavalyog, hogy milyen szar a munkája, nem fizetik meg, csicskának nézik, de azért kussol /na jó állítólag időnként ráküldi a NAV-ot az iskolára/.

2021. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"De mivel semmissé tetted a felmondást, segget csináltál a szádból"


ÉN TETTEM SEMMISSÉ??? ÉÉÉÉÉNNNN???? Hát nem én téptem szét a felmondást! Az nem én voltam az a főnök volt!!


Ez az apróság nem zavar?

A főnöknek minden joga megvolt hogy azt mondja felmondtam, a közlést vették és indul a felmondási idő.

De nem ez történt.

2021. aug. 27. 14:27
 16/18 qkker1 ***** válasza:
Bazsika vegyél be valami vérnyomás-csökkentőt, mielőtt gutaütést kapsz!
2021. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 qkker1 ***** válasza:
Hát ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉN vezettem? /Macskafogó/
2021. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"A felmondást meg simán széttéptük."


Ebből az jön le, hogy közös döntés volt. Mellesleg, ha nem értettél vele egyet, akkor ragaszkodni kellett volna hozzá, plusz ugye a felmondás 2 példányos. Sántít a sztori Bazsi.

2021. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!