Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi kell ahhoz hogy valaki...

Mi kell ahhoz hogy valaki raktárban dolgozzon? Elég hozzá az érettségi + targonca kezelői végzettség?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munkakörre. Ezzel a "raktári meló" kategóriába elég sokminden beleesik, pedig az ember nem is gondolná.

Én dolgoztam raktárban már logisztikusként, dolgoztam diákként pakolósként (maximum csak békázni kellett) és dolgoztam később targoncával is. Szóval? Raktárom belül mi?

2021. aug. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1


Köszi a választ. Gondolom a logisztikushoz kell valamilyen komolyabb végzettség, így a másik kettő jobban érdekelne. :)

2021. aug. 30. 06:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt, hogy kezdésnek elég. Aztán onnan már ki tudsz indulni a változáshoz.
2021. aug. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhova kell targoncas vizsga, raktarban dolgozom, de kozelebe nem megyek a targoncanak, ahogy 800 masik kollegam sem. Vannak kulon targoncasok.
2021. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!