Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit érdemes várni 2...

Mennyit érdemes várni 2 önéletrajz kiküldése között? 20/f

Figyelt kérdés
Tegnap ahogy kitették az álláshirdetést már küldtem is az önéletrajzom, szeretnék dolgozni nagyon az X helyen. Viszont nem tudom mikor reagálnak kb általánosságban ha reagálnak. Nem merem elküldeni más helyre, mert mivan ha onnan behivnak aztán az első helyről meg netán utána szólnának.
2021. aug. 31. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Semennyit nem érdemes várni. Ha téged választanak, úgyis reagálnak, ha nem, akkor valószínűleg nem.

Én úgy szoktam, hogy összegyűjtök 4-5 állásajánlatot, megnyitom az önéletrajzom, kicsit hozzáigazítom az álláshoz, aztán elküldöm, majd jön a következő állás, ahhoz is igazgatom kicsit az önéletrajzom, ha kell, aztán küldés... és így, amíg el nem fogynak a szóbajöhető állások. Ez olyan, mint a társkeresés, ráírsz 40-50 nőre, aztán valamelyik csak válaszol :)

2021. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár 20 helyre is elküldheted egy időben.

Aztán majd elmész minden helyre, ahová behívnak. Aztán döntesz.

Az egyetlen, amit szem előtt kell tartani: ha valahová konkrétan fölvennének, akkor nem érdemes várni másokra, hogy talán ők is ajánlanak állást, és oda szívesebben mennél. Mert így két szék közt a pad alá eshetsz. El kell fogadni a legelső helyet, ahová szívesen mennél és fölvennének. A többieknek meg elmondani (ha keresnek), hogy már máshol helyet találtál magadnak.

2021. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minél több helyre elküldöd az önéletrajzod, annál nagyobb valószínűséggel találsz egy olyan munkahelyet ahová felvesznek.
2021. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nulla percet. Amint lehet, küldj, ne várj másra. Ha két helyről kapsz ajánlatot, akkor majd eldöntöd melyiket fogadod el. Ne érezd magad emiatt kellemetlenül, a munkaadó se csinál lelkiismereti problémát a válogatásnál
2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!