Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komoly egy olyan munkahely...

Komoly egy olyan munkahely ahol a minimálbér + 10.000 ft-ra megy a béralku?

Figyelt kérdés

Az az alku tárgya, hogy mennyit adnak-sima minimálbért, vagy lesznek olyan gálánsak hogy megtoldják + 10.000-el, bruttóban persze.


Mennyire komolytalan egy ilyen hely?


2021. szept. 3. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban, operátorként többet adnak ennél. Egyszerűen nem érdemes jelentkezni ilyesmire.
2021. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"operátorként többet adnak ennél."


Na ja de ott nem is kizárólag 8-16h a munkaidő. Itt meg igen.

2021. szept. 3. 14:48
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ami elég borzalmas lehet, hiszen elveszi a délelőttödet és a délutánodat is. A 6-14 rendszer sokkal jobb, még időben szabadulsz, és tiéd a délután.
2021. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

" A 6-14 rendszer sokkal jobb, még időben szabadulsz, és tiéd a délután."


Kösz és mit szólsz a 3 műszakhoz? délelőtt délután éjszaka? Az iz tetszik? Mert nekem nem.


Mellesleg inkább benn vagyok 16-ig reggel 8-as kezdéssel mint reggel 6ra... csak azért hogy kettőkor mehessek.

Úgyis ágyba kell kerülni este 8kor ha másnap hajnalban kelés van.

így sose értettem ezt a dumát hogy tiéd a délután.

Dehogy az enyém!! Hát mikor kell feküdni ahhoz hogy másnap reggel 6ra már benn leygek?

8kor mint az ovisoknak!

2021. szept. 3. 15:03
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem igazán létezik már 3 műszak, az elmúlt másfél év megtette a hatását. A cégek romokban. Örülhetsz, ha van 4 napos munkahét meg pici pótlék, nemhogy 3 műszak. Te melyik bolygón élsz?
2021. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát kérdező én amikor hatra jártam dolgozni 5kor kelltem és este 23fele feküdtem le , olyan kipihent voltam mindig ,persze hétvégén mikor tovább aludtam fáradtabban kelltem mint hétköznap.
2021. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mellesleg most adminisztrátorként dolgozom 7-15 ig és 300.000at keresek szegeden.
2021. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tök jó, csak szinte minden bezár mire végzel a munkával. Vehetsz ki szabit minden apróságért. Soha nem dolgoznék irodai munkarendben nettó 400 alatt, holott lett volna rá lehetőségem, de visszautasítottam.
2021. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Kösz és mit szólsz a 3 műszakhoz? délelőtt délután éjszaka? Az iz tetszik? Mert nekem nem."


Én pl. azt, hogy 4 műszakban dolgozok 12 órákat és semmi bajom vele. Sőt 2x lenyomok 12 órát jó közösségben, szórakozva utána pedig 2 nap pihenő. És a világon semmi gondom sincs a pihenéssel. Kinek mi fekszik...

2021. szept. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"jó közösségben, szórakozva "


Mese habbal. EZzel a szarral etess egy 10 éves gyereket az még tán beveszi. Jó KÖZÖSSÉG... naná.

2021. szept. 3. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!