Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan védhetem meg magam a...

Hogyan védhetem meg magam a kétszínű kollégától?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van 2. Hónapja. Az a feladatom, hogy egy termelési területen ahol 20 évig nem volt minőségbiztosítás kialakítsam azt. Van egy termelési menedzser aki nem a főnököm, és megtudtam, hogy panaszkodott rólam a főnökömnek a hátam mögött.

Az volt a problémája, hogy amikor egy projekten dolgoztunk közösen megkérdeztem, hogy nem lenne-e baj ha kimennék ebédelni mert már 2 óra és reggel óta nem ettem semmit. Azt mondta menjek nyugodtan semmi gond. Utána meg rohant a főnökömhöz árulkodni. Munkaszerződésemben az van, hogy fél óra fizetetlen ebédszünetem van naponta. A főnököm nem ad a szavára. Biztos vagyok benne, hogy további sunyi módszerekkel alám akar majd tenni, holott én semmit nem ártottam neki. Mit tehetnék ellene?


2021. szept. 4. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pl megkérdezed tőle face to face, hogy mi baja volt múltkor azzal, hogy kivetted az ebedszüneted tök jogosan, mert visszahallottad. Hebeg-habog majd, de tudni fogja, hogy nem lehet veled se xarakodni, mert te is betámadod. Kicsit visszavesz, de persze 100%-ban nem fogod megelőzni a furkálódást sehogyan se. Örülj, hogy a vezetőség nem ad a véleményére.
2021. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!