Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a beosztásod életed...

Mi volt a beosztásod életed legrosszabb munkahelyén?

Figyelt kérdés
Mi volt a legrosszabb számodra benne?

2021. jún. 5. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Orvosi hűtőszekrényeket raktam össze kézzel, alkatrészekből. Olyanokat, amikben most a Covid vakcinát tárolják. Magát a munkát szerettem, mert pepecselős volt, lekötött, jól telt vele az idő. Mint amikor otthon barkácsol az ember.


Magával a hellyel volt baj. Abszolút lepukkant, mocskos, a főnökök k***cs***g***k, a dolgozók java része állati szinten megrekedt "megélhetési bűnöző", a maradék jelentős része beképzelt se***fej. Voltam már pár munkahelyen, de ilyen katasztrofális emberállományt sehol máshol nem láttam. Igazi gettó volt.

2021. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Orvostanhallgató vagyok, még nem volt "igazi" munkahelyem, de megelőlegezem az összes jövőbeli munkahelyemre nézve, hogy a mentőszolgálathoz kirendelve végzett covid tesztelés lesz a karrierem mélypontja. Már most biztos vagyok benne, hogy nyugdíjasként, az unokáimnak is ugyanezt fogom mondani.


"Mi volt a legrosszabb számodra benne?"

Kis falvakat, c.telepeket járni reggeltől estig, földutakon, közvilágítás nélkül, sárban, hóban, sz#rban, étlen-szomjan, a testi épségünket veszélyeztetve egy ezeréves kocsival, védőfelszerelésben, reggeltől estig, egy monoton, unalmas munkát végezve.

2021. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ezen az oldalon mindenki orvostanhallgató vagy doktor PhD? Mi a fene van? Nem hiány van belőlük?
2021. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Elvileg adminisztrátor voltam, gyakorlatilag a csicska, a beosztásom abból állt, hogy voltak számlák amiket ellenőriznem kellett 2014-ig visszamenőleg, hogy sorrendben vannak-e, na most 1 hónapban keletkezett 2000 számla, nem nehéz kiszámolni, hogy mennyit kellett ellenőriznem szépen sorba, hogy megvannak-e.


Halál unalmas volt, fel is mondtam, amikor már a második hete csináltam, és inkább elmentem máshova kevesebb pénzért.

2021. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4/4 vagyok, ja és az egészben a legjobb, hogy a telefont amikor bejöttem le kellett adnom, és rendszeresen jöttek szúrópróbaszerűen ellenőrizni, hogy mit csinálok, tehát még nem is lehetett "lógni" sem, meg lopott pillanatokban a telefont nyomkodni, csak ment a számolás, hogy 1-2-3-4......1254, ha visszagondolok rá is elálmosodok :D
2021. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Őrmester a rendőrségen, életem legrosszabb élménye.

Nem csak a fizetés volt sz_r, de még megbecsülés se volt.

Télen -20 fokban kint este a prélin a határon, nyáron ugyan ez csak 30-40 fokban. Egy széked nem volt. Kb. 250-300 órával havonta, alig voltam itthon és még csak annyit se mondtak, hogy szép munka. (20 évesen)

Nem viccelek, kiraktak egy helyre, megmondták, hogy ettől a ponttól-addig kell fel alá sétálni és jelentsek, ha jön valaki. 12-14 óra egyedül, kösz :D

2021. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!