Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legrosszabb munkahel...

Mi volt a legrosszabb munkahelyed?

Figyelt kérdés
Ami miatt kénytelen voltál váltani, mert olyan rossz volt a munka/bejárás/közösség.
2021. ápr. 26. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Iskola
2021. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
DPD raktár, bontott műszak, reggel 3, délután 5 óra, közte kb 6 óra pihi. Bejárás-hazajárás kb 4 óra. Élőhalott voltam, szerencsére emiatt két hét után meg is kaptam a felmondást. Megváltásként fogadtam.
2021. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Talán ott, ahol az ember munkája nem számított. Rendesen dolgoztál, jobb körülményeket teremtettél, aztán ahol terveket írogattál, most 13 cm-es betűméretben csúnya szavak szerepelnek, ami valószínűleg az alkohol miatt le se jön a tábláról.


Talán ott, ahol a főnök össze akart jönni egy másikkal, ezért bár papíron jónak számítottál, de a munkádat nem találtak értékesnek.


Talán ott, ahol nagy volt a hajtás, nem láttál a főnök részéről példamutatást, emellett neki a lányok tetszenek, de a munkájuk nem, meg mikor segíteni kell, akkor oldjátok meg. Orvosi ellátásra is szorulhatsz a bánásmód miatt, de ő főnök, mindig és mindig az marad.


Talán ott, ahol azt mondják, csak én hiszek benned, aztán az oroszlánrész elvégzésével, másnak írja azt, amit csináltál.


A fizetés mindenhol jó volt, csak velem voltak a bajok.

2021. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyári munka, minőségellenőr.

A műszakvezetőnő dugott az egyik dolgozóval. Az a pasi nem dolgozott semmit, csak együtt lógtak. Plusz 2 ember helyett kellett dolgoznunk miattuk.

Nem adtak munkaruhát, egyszer télen ki akartak küldeni a hidegbe dolgozni a csarnok elé valamit átválogatni.

Mondtam hogy nem megyek, mert nem akarok megfázni. "drága, hát vedd fel a kabátodat!" "persze drága, ha kifizeted a 45e forintot most rögtön amibe került, kimegyek benne!"

Nah, nem kellett kimenni.

A társaság is szar volt, senkivel se lehetett beszélgetni. Elvont, rosszindulatú buz1k voltak mind.

2021. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Telemarketing. Egyszerűen nem volt hozzá gyomrom, hogy idős emberek zsebéből húzzak ki pénzt nyugdíjbiztosítással meg lakástakarékkal és számukra teljesen felesleges tévécsatornákkal. Mert hogy az adatbázis amiből a gyűjtő kollégák összeállították a felhívandó potenciális jelölteket (a hívásokat automata végezte, nem én), főként idős emberekből állt. Nem tudtam hiteles lenni, így 3 hónap után inkább kiléptem.
2021. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátás, konyha.

Nem csak főztem, csináltam minden mást is (kukamosás, wc pucolás, mosogatás előkészítés).


Délelőtt 9től éjjel 2ig. Másnap újra az egész.


2 hónap alatt 14 kilót fogytam és maradandó betegségem is lett.


Ja, és a főnök is egy gennyláda köcsög volt..

2021. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy mozgásszervi rehabilitációs otthon. A főnöknek elviselhetetlen stílusa volt, minden nap gyomorideggel mentem be dolgozni, és miután eljöttem még jó ideig voltak a helyről rémálmaim...
2021. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ország legnagyobb mezőgazdasági kombinátjánál, számviteli osztály, 80-as évek. Bloááá:(((((( Szemét vén szipirtyó főnöknő.

A másik: Pest megyei multi, 2000-es évek eleje, szintén számviteli osztály. A főnöknő egy tündér volt, de a kollegák szemetek.

2021. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az összes munkahelyemen ami eddig volt voltak rossz tapasztalatok.


Sajnos ez egy magyar sajátosság a munkahelyeken:


- Bunkó főnök/felettes, lekezelő, szarba sem vesz, de persze őt dolgozni még nem láttad , vagy ha igen akkor ő mindent jobban tud✓

- Áskálódó kollégák, kibeszélnek, érzed, hogy próbálnak rád nyomást helyezni, mint ha ez lenne a hobbijuk, hogy kit tudnak előbb idegileg kikészíteni.✓

- Fizetés nem egy nagy szám, örülj, hogy itt dolgozhatsz, "el lehet menni ha nem tetszik" mentalitás ✓

- Rossz légkör, besavanyodott emberek, barátkozni felesleges ✓

- Rendezetlenség, szervezetlenség, hatékonyság a béka segge alatt ✓

- Titkolózás, beetetés, mézesmadzag húzogatás, amíg nem dolgozol ott, aztán rácsodálkozol, hogy a dolgok még sem olyan szépek ✓


Nekem ezek a tapasztalataim voltak, de szerintem ezzel leírtam a magyar munkahelyek 90%-át.


Szerintetek miért szűnt meg az egyik legnagyobb munkahely értékelő portál a munkahelyek.hu? Pont ezért, mert a legtöbb magyar munkahely egy darab szarkupaccal egyenlő és bántja a cégvezetők egóját, hogy kiderülnek a dolgok.

2021. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon sajnálom, hogy ezeket kellett átélnetek:( remélem most már megtaláltátok a tökéletes melóhelyet:)
2021. ápr. 26. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!