Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi névnapozás, mennyir...

Munkahelyi névnapozás, mennyire utáljátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 07:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy rövid felköszöntésből áll, és max. egy üdvözlőlapot kell aláírnom, akkor nincs vele bajom.
2021. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk van egy felköszöntés, meg az ünnepelt hoz sütit, van egy kis eszegetés, aztán ennyi.
2021. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Egy köremail megy aztán az ünnepelt kirakja az étkezőbe a sütit, amit hozott. Így nincs miért utálni.
2021. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nálunk órákig tart a kollégákkal, akikkel nem is dolgozom együtt közvetlenül, de kötelező. Bárcsak annyi lenne, hogy kiteszem a sütit.
2021. szept. 8. 08:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hál ég tolunk elment pár kollega igy a fonok is leszokott rola.


Korabban még a télapot is unnepelni kellett meg a fonok hozott be virágokat is dísznek amik csak idegesitenek mert nekem kell locsolni nyomtato mellett is zavaro mert a doksikat oda pakoljuk stb

Meg állandoan mentek a csokik jobbra balra a főnöktől, igy ugye mindig arra kenyszerul az ember hogy visszonozza, gyűlöltem az egeszet hogy miert nem lehet csak a munkára korlátozodni? Bemegyek elvégzem hazamegyek.


Amiota "kopár" a munkahely, azaz nincsenek szinte kollegak a főnök se jár be, nincsenek szulinapi meg télapós meg ilyen olyan traccspartik, azota nem görcsölve meg utálkozva élem meg a munkahelyet

2021. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok folyt:Néha ugy el is gondolkodtam amugy hogy en taszitom az embereket? De tenyleg a vezetoi megbeszélesek es tárgyalasok is át lettek téve masik helyre igy nem kell csopvezekkel egyeztetnem sem csak elektronikusan.


Olyan érzésem van, mintha en mint vmi "mag", csinálnék magam korul egy minimalista stilust tudattalan is.


Csend fegyelem es munka van korulottem. Semmi traccsparti meg jopofi meg csevej meg szulinao nevnao telapo karacsony minden fisz f.sz.

2021. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

*Ja es korabbi helyemen is hasonlo volt.

Voltak a linkek, akik szinte csak szabotálták a melot(akkor külfoldon éltem, egyutt voltunk elszállásolva is), hát szép lassan le lett mindenki építve es megesett hogy tök egyedul voltam a szálláson jódarabig, mint egyetlen munkaerő :D

Aztan vettek fel persze egy két szállingozo masikat.

En ahova megyek ott valahogy mintha kihalna a nép.:D

2021. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk ilyesmi sosem volt. Mondjuk elég multikulti hely, a kollégák fele azt se tudja hogy létezik névnap.
2021. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezért jó Angliában élni, itt nincs névnapozás, születésnapokor a főnökség küld egy aláírt kártyát, aztán csókolom.

Esetleg utazásból visszatérve szoktak néhányan édességet bevinni, de ez sem elvárt, és ezt sem csinálja mindenki. Nálunk inkább az a szokás, hogy születésnapokor szabadságra megyünk, ha csak egy vagy két napra is, de ritka, aki olyankor benn van és dolgozik, csak a nagyon elvetemültek, akiknek a pénz fontosabb, mint a magánélet.

2021. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez jó lenne itt is 😃
2021. szept. 8. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!