Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A túl barátkozós kollégát...

A túl barátkozós kollégát hogyan lehetne leállítani?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám. Már éreztettem vele finoman, hogy nem szimpi. Mindössze tárgyilagos választ adtam egy illetlen kérdésére. Egy ideig dúlva fúlva jött, majd megunta és berontott az irodámba nagy barátkozva, meg hogy jöjjek ebédelni. Megmondtam kerek perec, hogy nem kívánok vele barátkozni, ne hívjon. Most ezek után folyamatosan beköszönget vigyorogva, csak mert tudja, hogy idegesít. Az gáz lenne, ha beszélnék a felettesével?
2018. nov. 28. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyukájának szóljál....
2018. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod megbeszélni vele,nem gáz.

Főleg,ha ő férfi,te meg nő,és a barátkozása mögött más szándék is van.

2018. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Így nehéz. Ha akarsz valamit egy embertől, eléred nála ő akarja. A "debil vagyok" technika bevált módszer, meglásd majd ő kerül.

A jelen felállás szerint, te kerülnéd, de rádmászott.

A Ving Chun harcművészetekben van egy egyedülálló rendszer, chi sau a neve (ragadós kéz) /ragadó láb is van/

A lényege, hogy követed a ellenfél kezét,majd chum kiu technikával csapdába ejted (itt jönne a te "debil vagyok"


Próbálkoz a saját módszereddel, ha ez nem tetszik.

2018. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!